Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt az első randija? Részletek is érdekelnek! És az akkor hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 21. 19:38
 1/9 90-ben született F.. ***** válasza:
100%

15 éves voltam, a lány 14.

Tél volt (hideg és hó).

Idióta voltam és elmentem pulóverben a randira. Nem volt kedvem kabátot venni, így fáztam kicsit séta közben.

Beültünk egy étterembe.

Ittunk 1-1 franctudjamit, de nem alkoholt.

Beszélgettünk, kellemes volt. Bejött egy öregasszony virágokkal a kezében és odajött az asztalunkhoz. Hangosan kérdezte, hogy szeretnék e virágot venni a lánynak. A többi asztalnál ülők odafordultak.

Ránéztem a lányra és tetszett neki az ötlet.

Mondtam, hogy "adjon egy fehéret (azt a rózsát szerette a lány a legjobban)".

A nő odahajolt a fülemhez és azt suttogta, hogy 2000 ft lesz (11 éve volt...)..........................na innen már nem volt menekvés, ezért kifizettem.

A lány örült, a nő mosolygott a 4 fogával és a nézőközönség is elégedetten nézett.

Elkisértem a buszhoz, ami hazavitte. Ott megöleltük egymást és ennyi. Következő randira én mentem hozzájuk és ott történt meg a csók.

2016. ápr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Kedves cica

21 éves voltam, akárcsak most.

Ujjazás és csók a Duna partján.


Előtte nem randiztam senkivel. Lehet hogy ők nem így gondolják, de én igen. A sima lesz ami lesz találkozás, mondhatni baráti alapon , nem tekinthető randinak.

2016. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi várom a többiek válaszát is
2016. ápr. 21. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Első randin 15 voltam a lány szintén 15 volt.

A gólyatáborban akadtunk egymásra, nem ő volt ott a legjobb csaj, de valami volt benne amit a mai napig nem tudok megmagyarázni, hogy micsoda, de ha ránéztem a gyomromba ha nem is pillangók, de inkább sárkányok cikáztak. Volt egy kisebb buli ott de utána történt meg a randi. Előtte való este szinte semmit nem sikerült aludnom így a buszon hazafele másnap már jóformán csukódott a szemem, de aznap délutánra megbeszéltük, hogy érkezés után elmegyünk valamerre. Leültünk egy parkba és én már nem is tudom miről beszélgettünk csak néztem bágyadtan, szerintem úgy néztem ki mint egy zombi, én nem is tudom mit evett rajtam, de tetszettem neki, és ez kölcsönös volt. Akkoriban valami ízlésficamnak köszönhetően, a hajamat befestettem szőkére és elől meghagytam hosszúnak. Komolyan mondom szerintem valaki azóta megmutat rólam egy képet, hogy néztem ki akkoriban röhögőgörcsöt kapok. Lényeg, hogy összejöttünk szinte első "randin". És anyja vitte haza kocsival ahol megtörtént a találkozás. Már mosolygott mert elvileg már "kinéztek" maguknak egy orvosi vizsgálaton a suliban, ahol még nem vettem észre a lányt. Legalábbis nem figyeltem fel rá. Tehát már hármunknak volt elég erős ízfélficamunk. Aztán a sors rám mosolygott és ahogy zombi lépésekben hazafele vettem az irányt, apám felhívott, hogy ne felejtsem el, hogy ma sportorvosnál van jelenésem (boxoltam akkoriban, legalábbis akkor kezdtem el). Ballagtam vissza a dokihoz a város másik végébe, ott pedig a váróban sikeresen elaludtam. Mire feleszméltem a doki sehol. Így értem haza és (akkor még javában msn- volt, jézus azok az idők) és felvett ismerősnek, aztán ott beszélgettünk rengeteget. Ebből lett egy 6 éves kapcsolat, lassan egy éve volt a vége.

2016. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Házibulizni láttam meg a lányt, mindenki cikizte szegényt, (kivéve a lányokat) pedig nem volt csúnya lany. Elhivtam a burgerbe en 16 voltam a lany 15. Vittem egy szál virágot. Ettünk egy egy menüt. Beszélgetésünk le korlátozódott az iskolára, s kb fel óra utan mondta a lany szeretne mondani valami mert mar elég kínos volt a szitu. Szoval azt gondolja csak azert akarok vele járni, mert en is csak cikizni akarom, es ez az egesz egy színjáték, s igazából en is olyan bunkó vagyok mint a többiek. Fal fehér lettem, s mondtam, hogy ez nem igy van, nekem tényleg tetszik, bla-bla-bla. Par perc utan miután továbbra sem hit nekem, szégyenteljesen elkullogtam.

Érdekesség, hogy az elso barátnőm bátyja viszont járt vele par hónapot, de azt mondta elég kibírhatatlan volt.

Ez volt életem egyetlen sikertelen randija, szerencsére. :D

2016. ápr. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
21 Eves voltam, a srac 30. tobb honapos netes levelezes utan talalkoztunk egy kavezoban. Hat nem az volt, amit vartam. Nagyon kedves volt, de egy kicsit unalmas, olyan elet nelkulinek neveznem, raadasul szornyen zavart hogy magas vekony hangja volt, es aranytalanul nagy a feje a keskeny vallaihoz kepest. Ennek ellenere volt masodik randink is, aztan szoltam neki, hogy ez nem fog menni, kulturaltan lezartuk az ugyet.
2016. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt hiszem nem volt olyan szó szoros értelmében vett első randim :D Első barátom még tinikoromban volt, de az internetes "kapcsolat" volt, vagyis persze találkoztunk rendesen is :D De elég keveset és egyiknek sem volt randi jellege végképp, így ez kimarad.

Aztán nagyon sokáig egyedül voltam, 1-2x összejött netes találkozás, de egyiknek sem volt folytatása, szóval ezt sem igazán számítom.

Aztán megismertem a barátomat...szóval akkor elmesélem azt a randit. Lényegében az volt az első normális randim, aminek randi jellege volt és folytatása is lett :D 21 voltam. Interneten ismerkedtünk meg, a szokásos forgatókönyv. Nem beszéltünk túl sokat, mondjuk 1-2 hetet, aztán én akkor éppen elutaztam, így a köv. majdnem egy hónap kimaradt. EL is felejtettem, hogy beszélgettem akkor valakivel, majd mikor hazaértem, újra írt. Akkor krédezte meg, hogy nincs-e kedvem találkozni. Az a vicc, hogy amúgy zsinórból rávágtam volna, hogy nem, a sok előzőcsalódás miatt. De éppen akkor (sors keze! :D) olyan kedvemben voltam, hogy hisz miért ne, max. nevetek egyet utána. SZóval totál szkeptikusan álltam az egészhez, olyan "úgysem lesz ebből semmi".

Aztán eljött a nagy nap, persze azért idegeskedtem, ki nem. MIkor odaértem a helyszínre, jött az első sokk, mert nem ismertem fel :D Ott várt rám, de annyira máshogy nézett ki, mint a képen, hogy eszembe se jutott, hogy az ő lenne. Aztán ő ismertm fel engem, megcsörgetett, és egyszercsak ott állt előttem. Szóval velem szó szerint megtörtént a "teljesen másképp nézett ki élőben" dolog, DE ugyanakkor nem a rossz verzióban. Tehát jól nézett ki, sőt, sokkal inkább az esetem volt élőben, mint képen.

Aztán elmentünk egy teázóba, és lényegében a szokásos dolgok történtek, csak beszélgettünk, minden oké volt. Tetszett a személyisége, érdekesnek találtam, de a kisördög továbbra is mondogatta a fejemben, hogy úgysem lesz semmi, úgysem lesz semmi. Mondjuk, amilyen idióta voltam, így visszagondolva elég egyértelmü volt, hogy bejövök neki, állandóan próbált hozzám közelebb jönni, apró érintések. Mikor mondtam, hogy lassan indulnék, mert megy az utolsó normális időpontú buszom, marasztalt, hogy maradjak, ne menjek még. De 3 órát így is eltöltöttünk együtt. Aztán elkísért a buszra végül, és a legnagyobb csodálkozásomra a búcsúpuszi "véletlenül" a számra ment, és csók lett belőle :D Persze korai volt kicsit, de akkor legalább leesett, hogy mit is akar tőlem ez a srác. :)

Nem túl izgis, de nekem szép emlék :)

2016. ápr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

16 éves voltam. Egészen addig nem volt szerencsém fiúk terén, suliban ki voltam közösítve, szóval nem voltam a helyzet magaslatán önbizalmilag. Akkoriban nagyon menő volt saját gportal-oldalt szerkeszteni, nekem is volt egy. Ott bukkant rám egy srác, 17-18 körül volt asszem. Felvett msn-re, és elkezdett bombázni, hogy én mennyire tetszem neki, találkozzunk, stb. Gondoltam, miért ne. Az Eurocenterbe mentünk, és fent a kajáldáknál ücsörögtünk. Nem volt túl sok közös témánk, az idő nagy részében a srác a kezemet fogta, és bámult rám. Én meg nem tudtam ezzel mit kezdeni. Megmondom őszintén, nem jött be különösebben, de azt hittem, jobbat úgysem fogok találni, örülhetek már neki is, szóval még háromszor találkoztunk. De sehogy sem jött a szikra részemről, úgyhogy közöltem vele, hogy inkább hagyjuk egymást.


27/n

2016. ápr. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
17 voltam, a második találkozón már meg akart dugni, én pedig ellenkeztem, és ott le is zártuk.
2016. ápr. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!