Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Első randin rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Első randin rossz néven veszitek, ha megérint, megfogja a kezeteket, meg akar csókolni titeket a pasi?

Figyelt kérdés
Mennyire közeledjen a pasi,ha nem akar túlságosan nyomulni,de nem is akar a barát zónába kerülni?

2016. ápr. 24. 20:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, nem veszem rossz néven. Ha annyira nem jött be a randi, akkor sem, de akkor elhárítom.
2016. ápr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 pörölycápa ***** válasza:
85%

Ezt szerintem nem lehet előre eltervezni, majd ahogy a helyzet adja magát. Erőltetni semmiképp nem kell egyiket sem, mert az nem hiszem hogy bárki is jó néven venné. Érdemes talán fokozatosan próbálkozni a fizikai kontaktus teremtésével, pl a vállát megérinteni, vagy ilyesmik, és aztán ha nincs a lány ellenére akkor át is lehet karolni... De ezt majd úgyis adja a helyzet.


Én a 3-ből 2 első randin is csókolóztam a pasival, úgy mentem mindkét randira, hogy lesz ami lesz, semmit sem tervezgettünk.

2016. ápr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Ha tetszik, akkor nem.
2016. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Igen rossz néven veszem, főleg az utóbbi kettőt. Nekem ehhez több bizalom és mélyebb ismeretség kell mint 1 darab randi. Ebből az jön le, hogy csak szexet akar, mert különben hova sietne ennyire eszeveszetten?
2016. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Egyet értek az útólsóval. Még ha nem is csak szexre hajt akkor is rossz néven venném.
2016. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Hat pl oda sietne, hogy honnan tudhatna, hogy a 3. randi utan nem leptek le egy masik sraccal?
2016. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon logikus. Smároljunk rögtön az elején mert nem bízunk a másikban és ha gyorsan intimitásba megyünk, már lesz mire hivatkozni ha más fele pislog a lány... Ennyit a kommunikációról,meg stb. Ez így van rendbe utolsó?
2016. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Ha lesmárolod, akkor is el tud tűnni 3. randi után másik sráccal. Hiába teszel bármiféle közeledést, ha nem tetszel a másiknak, ugyanúgy barátzónába fog rakni. Nem attól szeret majd beléd, hogy megcsókolod, az csak a végterméke annak.
2016. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Lehet fura vagyok, de szerintem a csók oké, ellenben a kézfogás intimebb. Számomra legalábbis. Akinek fogom a kezét, akit simogatom ilyesmi azt őszintén, szeretetből teszem. Ha az első randin teszi ezt a srác az olyan mű. Egyikünk se érez még semmit valószínűleg.

Egy csók az inkább próba nálam az első randin. :D persze nem azt mondom hogy ne legyen csók közben semmi érintkezés csak valahogy az ilyen kézenfogva sétálás meg ilyesmi nagyon korai.

Barát zónába meg akkor is kerülhetsz ha smároltok. :) ne próbáld meg megérteni a nőket.

2016. ápr. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, mert a férfiaknak talán nincsenek érzéseik vagy olyan egyszerűek mint a szög? Nem hinném. Vagy ők csak akkor smárolnak ha életük szerelmét látják? Ezt sem hinném. Semmivel sem érthetőbbek ők sem a másik nem számára.

A legtöbb embernek meg a csók is csak szeretetből történik.

2016. ápr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!