Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakmunkásként lehet esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakmunkásként lehet esélyem egy diplomás lánynál?

Figyelt kérdés
Szakmunkás vagyok és szeretem a munkámat, de nem tudom, mennyi esélyem van így egy diplomás lánynál. Ráadásul ő gazdag családból származik, a szüleinek is PhD fokozata van és ő is tervezi a PhD-t. Szóval elég nagy a különbség. Ennek ellenére nagyon kedves velem, meg barátságos, semmi lenéző nincs benne. Amikor szóba hoztam a foglalkozásom meg elmondtam neki, h a családunkban senkinek sincs diplomája, akkor ő erre azt mondta, hogy nem a diploma számít, hanem hogy az ember azt csinálja, amit szeretne.

2016. ápr. 25. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ajaj ,szerintem ,te ,ott bajban leszel.most a nőd vagy még csak szeretnéd?
2016. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Párom szobafestő, én diplomás vagyok. Munkahelyemen ismerkedtünk meg, nem is tudta sokáig, hogy van diplomám, meg hogy kell a munkámhoz. Nálunk mondjuk nincs diplomás a családban, de ez meg főleg nem számít. Amit írtál, aszerint neki se derogál a te foglalkozásod.
2016. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Statisztikák alapján lehet! Jóval több diplomás nő van mint férfi, ezért ha egy diplomás nő párt szeretne, akkor kénytelen alacsonyabb végzettségűvel is "beérni". Ez szimpla matek. :) Szóval VAN esélyed!
2016. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el

ideig oraig mukodig de mivel mas korokbe mozogtok nem fog menni hosszu tavon

2016. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem a foglalkozásod a perdöntő.

Miket tanultál?

Hány évesek vagytok?

2016. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nővérem orvos, a barátja szakmunkás, és már 4 éve együtt vannak. Ha titeket nem zavar a dolog (márpedig a leírásod alapján őt nem zavarja), akkor mért ne működne? Ha meg mások bele akarnak, szólni, akkor le kell őket szarni.
2016. ápr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ennél a lánynál van esélyed és most csak ez számít.:)
2016. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem egy kretén, akkor amiatt, mert nincs diplomád, nem lesz gond. Hajrá!
2016. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
nem hinném, hogy probléma lenne, sok sikert
2016. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet, nem ezen múlik a dolog. Ha olvasott és tájékozott vagy, ha érdekel a világ magad körül és nem csak a facebook a társad, akkor szerintem semmi gond nem lehet. Szerintem a tudást nem a diploma méri. Nekem is van PhD-fokozatom, közgazdaságtani kérdésekben elég jól mozgok, de fizika-kémia terén elég butának érzem magam, égtem is bár emiatt. :) (Emiatt igyekszem fejleszteni magam ezen a téren is.)

Egy szakmunkás végzettségű szerintem ezeken a területen sokat tud. Apukámnak például érettségije sincs, de olyan sok mindenhez ért (és rendes állása van!). A szakmunkás gond nélkül szerel autót, csapot, meszel, meg tudja szerelni a biciklit, értelmesen tud beszélni a műszaki boltban. :) Szakmunkások, semmiképpen ne értékeljétek le magatokat!!!

2016. ápr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!