Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kavartam egy sráccal aki pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam egy sráccal aki pár napja fura. Ma bevalotta azért mert szerelmes egy lányba akit hiába hazudik magának nem tud elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából nagyon rosszul érintett de nagyon közömbösen reagáltam le. Megkerdezte beszélünk-e még. Közöltem vele,hogy nem. A szívem majd megszakadt.. Teljesen úgy éreztem,hogy ő is oda van értem már haza is vitt a szüleihez. Mindig lemondta a haverjait miattam. Erre tessék. Egyszer azt hinném én is kitudok alakítani végre egy kapcsolatot aztán ez történik. Távozzak emelt fővel,hogy a fájdalom legkisebb formáját se lássa rajtam? Menjek oda bulizni ahol ő van,hogy lássa nem rengetett meg? Nem tudom de perpillanat nagyon fáj!
2016. ápr. 30. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez már csak így van, ez ugyanolyan gáz mint amikor nincs még túl az exén az ember, belerángat valakit egy kapcsolatba majd kilép mondván,hogy "ja, mégsem vagyok túl rajta,bocsi" Légy erős:)
2016. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy most nem úgy tűnik, de valamilyen szinten korrekt volt a srác. Ezt úgy értem, hogy nyilván nem kellett volna téged hitegetni, de még az elején észlelte a dolgot, és akkor kilépett. Nem ismerem a részleteket, de nem az jön le, hogy nem akart ő megalázni téged, és nem akart megrengetni se. (Ha van egyéb infó ami ennek az ellenkezőjét igazolja, akkor bocsi) Szóval nem kell vele beszélgetni, meg tartani a kapcsolatot, de nem is kell bizonyítani semmit azon a téren, hogy milyen kemény vagy. Tudom, hogy szomorú vagy, de próbálj mással foglalkozni, légy jobban, hajrá :)
2016. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!