Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek! Randiznátok olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Randiznátok olyannal, aki lakókocsiban él, vagy ez inkább visszatetsző lenne?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert igaz, még nem vettem meg, de tervezem. Jóképűnek mondott, intelligens, diplomás srác vagyok. Azonban, a saját, személyes álláspontom az, hogy minek fizessek ki egy csomó pénzt évente az albérletért, ha helyette élhetnék a lakókocsimban is. Természetesen a lakókocsihoz tartozna egy autó is. Így, az albérletre fordított pénzem összegyűjthetném és költhetném értelmes dologra is. Akár egy házra is a későbbiekben.


Úgy tudom, Budapesten 80-100 ezer körül vannak az albérlet árak, ami éves szinten 1 000 000 Ft. Ezt inkább félreraknám. Németországban tervezek élni a későbbiekben, ott az albérlet háromszorosa a Magyarországi áraknak. Ezért jutottam erre a döntésre.


Lakókocsi alatt ilyesmire gondolok: [link]


Mielőtt valaki azt hinné, nem, nem vagyok betegesen filléreskedö, sosem voltam, de ha milliós összegekről beszélünk, akkor bizony meggondolom, hogy mire költöm. Éppen, ahogy mindenki más.


2016. ápr. 30. 20:19
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

7-es!

Miért kellene bárkinek is a hátát tartania? A lakcímem a szülői házba lenne bejelentve, éppen úgy, mintha ott laknék, tehát az ügyeimet ugyanúgy intézném, mintha valóban ott laknék.


10-es!

Attól, hogy valaki nyomorúságában lakókocsiban él, nem jelenti azt, hogy aki lakókocsiban él az MIND kényszerböl él ott. Más kérdés, hogy milyen lakókocsiban. Van kétszázezer forintos és van kétmillió forintos is.

2016. máj. 1. 00:49
 12/12 anonim ***** válasza:

#7 vagyok


Igen, tényleg olyan. De hol látod ebben az ellentmondást?

2016. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!