Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lanyok, ti randiznátok pánikbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, ti randiznátok pánikbeteg sráccal?

Figyelt kérdés
Vagy teljességgel kizáró ok? Csak azért kérdem ,mert már volt rá példa,hogy emiatt elutasítottak.
2016. máj. 2. 21:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. máj. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Az én családom tele van pszichés problémákkal, anyám üldözési mániás, egyik unokatesóm gyanús, hogy pánikbeteg, bár nem lett kimondva, de láttam a viselkedését, és ő már egy nehezen kezelhető kategória. Én is hordozó lehetek, de rajtam egyelőre semmi nem jött ki, viszont mindenképpen minimalizálni akarom a kockázatát, hogy esetleg beteg gyerekem legyen ilyen téren, így semmiképpen sem jöhet szóba olyan pasi, akinek ilyesmi problémája van. Még randi célból sem, mert nekem a randi az egy komoly (akár életre szóló) kapcsolat küszöbe, passzióból nem randizgatok, csak olyannal, akivel akár komolyan is terveznék adott esetben.

Bocs, ez van.

2016. máj. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem a párom az. Mikor minden rendben van, akkor csak nagyon ritkán, évi 3-5 alkalommal jön elő, akkor sem túl intenzíven. Előtte volt olyan, hogy mentőt kellett hozzá hívni, de ott a körülmények is közrejátszottak. Volt már olyan, hogy szólt, hogy gond lesz, menjünk inkább valamerre sétálni. Elterelem a figyelmét és rövid idő múlva jobban is van.

Ennek ellenére nem tudom, milyen lehet, ha az élete a betegség körül forog, mert állandóan jelen van. Ilyen esetben lehet én is elutasítottam volna.

2016. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Jó sok válasz érkezett, köszi mindenkinek. Igazából nem is a randin a hansúly, hanem hogy szóba jöhet-e ilyen emberrel párkapcsolat.


Azt nem írtam , lehet hogy számít, annyira nem vagyok súlyos eset,ki tudom tenni a lábam az utcára.(még legalábbis, de remélem nem fajul odáig) sajnos nem is szoktam az okát tudni ,mitől jön a roham, van hogy teljesen nyugodt este itthon rámjött. Kicsit megnehezíti az életemet ,de kűzdök. Párkapcsolattal ezt teljesen összeegyeztethetetlen gondoltam idáig is, ahogy látom a válaszokból igaz is.

2016. máj. 2. 21:56
 15/17 anonim ***** válasza:

[link]


Csak így ne végezd.

2016. máj. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
nem. azért mert többek között szociális fóbiám van, ami néha pánikrohamokkal jár és nekem kell hogy a párom legalább "normális" legyen kettőnk közül, ha már én nem vagyok az.
2016. máj. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
50%
Miért ne? Nem fertőző! Én is voltam pánikbeteg, méghozzá súlyos.De kijöttem belőle saját erőből.Tuti, hogy elfelejtené a pánikot ;)
2016. máj. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!