Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miből tudhatom meg, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatom meg, hogy egy pasi őszintén nyomul, bókol vagy csak hogy hülyét csináljon belőlem?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok, van egy 24 éves gyerek akivel már régóta ismerjük egymást, mostanában sokat célozgat... érdeklődik, hogy van-e barátom, azt írja szép vagyok, bókol, az ideálomról kérdezget stb. Most azt írta, hogy neki az olyan típusú lányok tetszenek mint én. De van barátnője. Jól ismerem a csajt, barátnők voltunk. Sok a viszály köztük, talán már nincsenek is együtt...

Nem tudom mire véljem ezt a nyomulást, nem tudok vele mit kezdeni. Én azt hittem mi szigorúan csak ismerősként, barátként tekintünk egymásra, ez egy kicsit sok már...és valamiért azt érzem, hogy csak szívat. Hogy csak jól kiröhög a telefon képernyője előtt, ezért inkább bunkó vagyok ha ilyen megnyilvánulásai vannak. De ugyanúgy ír, folyamatosan rám írogat. Felajánlja hogy költözzek hozzá ki külföldre. Újra és újra, hiába mondom le/utasítom el.


Nem tudom hova tenni ezt... nem szeretem ha hülyét csinálnak belőlem.


Hogyan deríthetném ki hogy mit akar valójában?


2016. máj. 20. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt onnan látod amikor szemtől szembe komonikáltok és figyeled a reakcióit.
2016. máj. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy átlagos ember látja a másikon az érzelmeket lehet érezni. Én pl képtelen vagyok ezek megállapítására, de én nem is vagyok átlagos.
2016. máj. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez nem kivitelezhető. Amikor élőbe találkoztunk sokszor bámult, meg ha mesélt valamit a társaságnak szinte csak rám nézett. De arra fogtam, hogy biztos azért mert ronda vagyok... :D
2016. máj. 20. 01:12
 4/8 A kérdező kommentje:
Kettes én is így vagyok vele, van egy ilyen beütésem hogy nem vágom le, amit nem szó szerint közölnek felém...
2016. máj. 20. 01:16
 5/8 BlackSword ***** válasza:
94%
Meg akar fektetni... Ennyi
2016. máj. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, indulj ki abból, hogy 15 éves kor felett már a pasik nem mondanak ilyeneket csak azért, hogy hülyét csináljanak belőled. Az nem biztos, hogy közlik a tényleges szándékaikat, a bizalmatlanság a kérdésben lehet, hogy megalapozott, nem tudom, de az tuti, hogy nem szivat és nem röhög rajtad. Vagy dugni akar vagy komolyan gondolja, ez a két lehetőség van.


Mi oka lenne egyébként szivatni? Miért akarna kinevetni? Semmi értelmes magyarázat nincs rá.

2016. máj. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Az oké hogy meg akar fektetni, de azzal ő is tisztában van, hogy nagyon nem az a fajta vagyok akit egy pár szép szóval meglehet kapni.

Ha meg ennyire d*gni akar, miért nem keres ott helyben valami csajt, nem hinném hogy megér neki egy repülőjegyet meg minden mást csak hogy lefektessen.


Most azt írta, engem azért bír, mert velem lehet beszélgetni, nem úgy mint a többi csajjal. Ez viszont őszintének tűnt.


Nem vágom mi van.

2016. máj. 20. 12:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen férfiak - főleg a huszonéves önkeresők - , akik imádják a figyelmet, és ha megerősítik őket abban, hogy ők jó palik. Márpedig ha szépen néznek és kedveseket mondanak, imádni fogják őket. Viszont tenniük nem kell semmit és egy fillérjükbe nem kerül a dolog.
2016. máj. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!