Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak le akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak le akar fektetni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hete ismerkedtem meg egy fiúval egy buliban és csókolóztunk is. Bejelölt facebookon és beszélgettünk, találkozni akart velem de mivel már régóta beszélek egy másik fiúval aki most jön haza 2 nap múlva visszautasítottam. Erre megsértődött pedig már ott is mondtam neki. Elég helyes, lehet hogy nem szokott hozzá a visszautasításhoz és csak azért ír még mindig hogy ez így is maradjon? A másik fiút nagyon szeretem és jobban is illik hozzám, és nem szoktam ilyet csinálni, nem is értem hogy miért pont most történt:/ szerintetek mit akarhat?

2016. máj. 20. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Há' milyen embör vagy te, hogy csak úgy smárolsz buliban vad idegenekkel? Mi van, ha tüdőbeteg, vagy akármi? :D Meg az elv, érted...


Mint egy Zs kategóriás brazil szappanopera.

2016. máj. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hátha én csókolóznék egy lánnyal, akivel utána beszélgetek is facebookon, akkor nekem is elég rosszul esne, ha utána mondanál nemet. Miért smároltál vele egyáltalán, ha jön a másik tag?
2016. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mondom hogy csak nagy ritkán fordul elő, és már előtte mondtam neki! Valószínűleg az alkohol miatt tettem, mert már megbeszéltük a másik fiúval hogy találkozunk.
2016. máj. 20. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, h le akar, inkább csak az a kérdés, hogy többet is akar-e annál :)
2016. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, igen, az alkohol miatt, meg amúgy nem vagy olyan lány... :D ismerem az ilyen kifogásokat, illetve magyarázkodásokat, amiért nem a nő a hibás.

Akivel én smároltam, stb... buliban, azok is mind hasonló jellegű dumát nyomtak folyton, aztán persze visza hallottam másoktól, hogy nem ez volt az első esete, na meg a későbbiek folyamán is láttam a saját szememmel.

2016. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!