Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők/lányok, ezek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok, ezek mennyire rontanak sokat egy férfi esélyein? Melyik a lehető legrosszabb? Hogy rangsorolnátok?

Figyelt kérdés

1. Erős hónaljszag

2. Ragyás

3. Rosszak a fogai, elöl csak törött van.

4. Kopasz de a maradék haja le van nővve. (van hogy csuriban hordja)

5. Kilóg a fika (első taláin)

6. Büdös száj

7. Van egy alig látható testi fogyatékossága pl.: a bal kezén 4 ujj

8. Mereven 8 centis, és átlagosan vastag.

9. Alkoholista

10. Szokott csikkezni az utcán (spórolás céljából.)



#érzelem #Csikkes
2016. máj. 21. 09:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nô, de szerintem ezekből minden a lehető legrosszabb.


A spórolás dolgot külön nem értem. Nem elég spórolás ha leteszed a cigit? :)

2016. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ebből a 10-ből 7-8 olyan, amin tudna változtatni ha akarna és azon belül 5, ami egyszerűen a mocskos mindennapi igénytelenség jele.


Az általad leírtak közül már 1 is nagyon el tudja rontani a tetszést és a hangulatot.


Az alkoholizmust úgy tudnám elfogadni, ha nem látszana rajta és ha egyből leszokna és elvonóra menne. A kopaszodás sem olyan nagy baj, de akkor már találja meg az őneki legjobban álló frizurát (Vagy akár nyírja kopaszra teljesen). Még a 4 ujjat is el tudnám viselni, ha egyébként minden más rendben van vele és normális ember.

2016. máj. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezekből ami elfogadható az a kopasz de az sem ebben a formában hanem ha ahogy írták kezd vele valamit és az alig látható testi fogyatékosság. Az összes többi első körben bukta.
2016. máj. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jézusom...bocs, nem tudok rangsorolni, mind az első helyen van...
2016. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A testi fogyatékosság engem nem zavarna (7-es).A 2-es sem,de csak ha szeretne ellene enni..Viszont a többi felsorolás már az ember mentalitásáról és igénytelenségéről árulkodik.Nem szeretem a lusta és hanyag embereket.Így ezeket kizárnám egyből.


A 10-es... ha az illető tizenéves akkor még belefér:) (Én is csináltam,pár húzós este után 17 évesen :D)

2016. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

rangsorolni nem tudok, 3 kategóriát tudok: nagyon rossz, elmegy, semmi gond nincs


semmi gond: apró testi fogyatékosság.

elmegy: kilóg a fika, lenőtt haj, (mindkettővel lehet kezdeni valamit, első simán előfordulhat véletelnül is, szólok hogy gáz van és megtörli) 8 centis farok


Rossz: a többi elég rossz. Mondjuk nem mindegy hogy mindig büdös vagy csak épp akkor. Ha mindig büdös akkor köszi nem. Alkoholista, csikkturkász, rossz fog az kapásból menj innen, a ragyás bőr...az attól függ mennyire az.

2016. máj. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7,8-rol nem tehet igy azok kevesbe zavaroak sztem.De a tobbi mind szornyu..
2016. máj. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez te lennél,vagy ilyennel randiztál?
2016. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7,8 nem érdekelne, a többin viszont tudna változtatni. Szinte egyformán gáz a maradék, az alkoholista pl nálam kizáró ok, de az igénytelenség is.
2016. máj. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!