Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme, hogy folytassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme, hogy folytassam a "hajszát" a lányok után?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok (1.70m), még sosem volt barátnőm. Alacsony vagyok keskeny vállú, kb. 22 évesnek nézek ki. Jelenleg van egy elég jó munkahelyem és mindenki optimistának meg vídám egyéniségnek tart.

Ez az egyéniség mögött azonban nagy szomorúság lapul. Állandóan próbálok kezdeményezni lányoknál de nem kellek nekik. Sokszor nem mondják, hogy ne is próbálkozzak, hanem csak játszanak velem. Már ezerszer megalázkodtam és érzem, hogy nem bírom tovább. Az imseretségi körömben már majdnem mindenki házas vagy van barátnője.


Kiábrándító a helyzetem...


2016. máj. 21. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Join the dark side!

Ott a kefe-frizura, a trottyos gatya, a 20 éves BMW és a magyar gengszter-rap. Ha ezekkel töltöd fel az inventorydat, olyat trollkodhatsz majd a csajokon, mint egy 36-os szintű paladin.

2016. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Jelenleg nincs értelme, mert 170 centisen egy lánynak se fogsz kelleni. Viszont ha olyan jó állásod van, hogy tudsz gyűjteni saját lakásra és BMW-re, akkor amint ezek meglesznek, a csajozás is menni fog.
2016. máj. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A lánykeresés tényleg leredukálódik a magasságra vagy az autóra...bocsi bmw-re?
2016. máj. 21. 16:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nem vigasz amit mondok, de a kapcsolatok 99%a egy katasztrófa, megy a kirakat, otthon meg a laposmagány vagy egymás marása, disztingválás a gyerekek és egyéb rokonok előtt. Nagyon kevés az az őszinte pillanat ami valóban örömmel telik meg. Építgesd az életedet, az egzisztenciádat, kedvezz magadnak amiben csak tudsz.


Ha újrakezdhetném az életemet soha de, soha nem lenne semmiféle tartós kapcsolatom.

2016. máj. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

"A lánykeresés tényleg leredukálódik a magasságra vagy az autóra...bocsi bmw-re?"

Ezen kívül ott van még a jóképűség is, de amúgy ja, kb. ennyi számít a lányoknak.

2016. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
4-es, ment a like!
2016. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

176 vagyok és a főnököm alacsonyabb nálam. Nyilván most már jól él, de a feleségével sem tegnap ismerkedett meg... és szép felesége van, aki ráadásul nem is hülye...


úgyhogy azt mondom, hogy van értelme. Nem azért fognak elutasítani, mert alacsony vagy, hanem azért mert érzik, hogy nem vagy magaddal kibékülve és csak egy álarcot viselsz. Az ember ezt érzi tudat alatt....

2016. máj. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

De amikor alacsony lányokkal randizok nem görcsölök a magasságom miatt...mellettük úgyis magas vagyok.


Anyukám mindig mondja, hogy jóképű vagyok. Ez számít?

2016. máj. 21. 16:34
 9/13 anonim ***** válasza:
Az alacsony lányoknak is magas pasi kell.
2016. máj. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hozzájuk képest én is magas vagyok => én kellek nekik. Félreértettem valamit?
2016. máj. 21. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!