Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozom majd egy fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozom majd egy fiúval, aki művel, okos, és ráadásul még helyes is, és izgulok?

Figyelt kérdés

Hogy szellemileg nem leszek kielégitő számára, mert én nem vagyok annyira okos, mármint sokmindent ismerek, ami az ő érdeklődési köre is, de felszines vagyok kicsit, nem tudok bőven, választékosan beszélni, illetve attól is tartok hogy nem fogok küllemre annyira tetszeni neki, mert személyesen más a tali, mint képeken.


Mire figyeljek oda lányok, fiúk?

Tudom adjam önmagam, de mégis milen dolgokra, hogy nőies maradjak?


2016. máj. 24. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, mekkora kamu vagy!
2016. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért lennék kamu, mégis?
2016. máj. 24. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A parom sokkal okosabb mint en,magas beosztas,3 idegen nyelven melozik,most tanulja a negyediket.En vagyok a legjobban meglepve h szeret es vmi olyasmit lat bennem amit az elozo csajaiban nem latott.Bizz magadban,add magad,erezzetek jol magatokat a randin:)
2016. máj. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem látja benned meg azt a valamit, akkor ez jobb ha hamarabb kiderül. Szóval ne figyelj magadra, mert erre nem lehet készülni úgy, mint egy matekdogára!
2016. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy ember sem er tobbet mint a masik. Ne emeld magad fole. Ez ket ember szabad valasztasa. Ha nem passzoltok, akkor az nem sikertelenseg.


Csak legy amilyen. Igy derul ki hogy erdemes e tovabbi idot egyutt toltenetek. Lehet sikerul megtevesztened es igy feleselges koroket futtok majd. De az is lehet hogy ez az akaras ijeszti majd el, mikozben kedvelne teged.


Ha passziltok akkor kizart hogy 100% ne jol suljon el a dolog. Ha nem passzoltok, akkor csak az a kerdes hogy sikerul egybol kideriteni v. szelsoseges esetben meg egy hazassag is lesz belole tele szenvedessel...

2016. jún. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jún. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

légy őszinte, hiteles és eredeti. vállald fel saját magad olyannak, amilyen vagy. másnak mutatni úgysem tudnád magad és nem is lenne érdemes, mert őt csak becsapnád, magadat pedig megjátszanád, ami nem szimpatikus és általában nem is áll jól senkinek.

ha nem tudsz valamit, az kisebb szégyen, mintha nem vagy őszinte és amit el akarsz rejteni, az úgyis mindig kiderül.


ha attól tartasz, hogy ő műveltebb, okosabb nálad és ezért nem leszel neki szellemileg kielégítő, az ellen szerintem azzal tudsz leginkább védekezni, hogy nem akarod megmutatni, hogy te mennyire okos vagy. sokan ezzel akarnak többnek tűnni és ezzel csak mégjobban beégetik magukat, mert minél inkább meg akarja valaki mutatni, hogy ő mennyire okos, annál inkább csak okoskodásként jön le másoknak és hibázni is könnyebb ilyen helyzetben, ami csak fokozza a beégést.

érdemesebb inkább nyitottnak és érdeklődőnek lenni, kérdezni és érdeklődéssel hallgatni a másikat. ha szóbakerül valami számodra ismeretlen dolog, akkor inkább vállald fel, hogy nem ismered, de szeretnéd megismerni, minthogy megjátszd, hogy tudod miről van szó, pedig nem. ha nagyon közismert dologról van szó, akkor lehet esetleg kellemetlen, hogy nem ismered azt a dolgot, de még mindig kevésbé kínos, ha nem ismered, de nyitott vagy, érdeklődsz és meg akarod ismerni, mintha megjátszod, hogy ismered és aztán beégsz vele, hogy nem csak tudatlan vagy, de még hazug is. jobb az ilyennek még a lehetőségét is elkerülni.


csúnya szexista dolog, de úgy tapasztaltam, hogy a férfiak jobban elnézik egy nőnek, ha nem tud valamit, mint egymásnak. sőt általában mindkét félnek imponálni szokott, ha a férfi okosabb és magyarázhat, taníthatja a nőt, a nő pedig felnézhet a férfira és kíváncsian hallgathatja és számára új dolgokat hallhat tőle. ha van egy kis ilyen jellegű alá-fölé rendeltség egy kapcsolatban, az akár még kifejezetten előnyös is lehet, mert megerősíti a férfi-női szerepeket, hogy a férfi vezet, a nő követi.

én nem tartom ideálisnak, ha nagyon nagy az intellektuális távolság a két fél között, de mind nők, mind férfiak között akadnak, akiket még az sem szokott zavarni, ha nagyon távol állnak egymástól. az viszont kifejezetten gyakori, hogy egy kapcsolat akkor nem működik jól, ha a két szerep megfordul és a nő okosabb, műveltebb, önállóbb, mert akkor a férfi kénytelen felnézni a nőre, a nőnek meg nincs miért felnézni a férfira és ez könnyen megzavarhatja a kapcsolat dinamikáját.

2016. jún. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!