Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok/férfiak, mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok/férfiak, mit szólnátok, ha a havejaitok helyett a barátnötökkel mennétek el egy night club-ba?

Figyelt kérdés

Annyi a történet, hogy nemrég barátommal csak úgy viccből elkezdtünk beszélgetni a night club-bokról és mondta hogy még nem volt ilyen helyen. (Hozzáteszem, én sem)

Egyik nap jött egy ötlet, hogy mi lenne ha meglepném és együtt elmennénk egy ilyen helyre. Szeretném éreztetni vele, hogy partnere vagyok mindenben és nincsenek tabuk.

Persze tudom, hogy személyfüggő, de mégis... a pasiknál egy ilyen gesztus imponáló vagy inkább kínos?

Kort is írjatok, ha lehet.


2016. máj. 26. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek mennék olyan valakivel, akit szeretek, egy olyan helyre ahol más nőkre csorgatnám a nyálam? A másokra csorgatom akkor minek lennék vele?
2016. máj. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1.

Azért merült fel bennem a kérdés, mert nem akarom hogy a párom azt érezze, hogy birtokolni akarom őt. Nem sok nő engedi meg a pasijának, hogy ilyen helyekre maszkálhon, én viszont nyitott vagyok. Nem megcsalatni akarom magam, csak egy kis rendhagyó élményt szerezni neki.

De a kerdésem arra vonatkozott, hogy barátnővel együtt menni, ugy hogy az a lany ötlete, kinos vagy sem?

2016. máj. 26. 00:40
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt nem az a kérdés hogy kínos-e vagy sem, hanem az, hogy miért nem érted meg hogy ez nem normális dolog? Nekem nem lenne szükségem ilyenekre ha barátnőm lenne és elgondolkodnék ha felvetné az ötletet.
2016. máj. 26. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg. Azert tettem fel a kerdést, mert úgy gondoltam, jófej dolog lenne. De köszönöm :) végülis megkaptam a valaszt.
2016. máj. 26. 01:06
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer én is elmennék a barátommal egy ilyen helyre. Meg ő se volt. Szerintem ha a barátod szívesen menne veled ne érdekeljen más véleménye. De lehet jobb lenne ha megbeszélnétek, mint hogy meglepd. Csak, hogy elkerüljétek a kellemetlenségeket. Ha benne van amúgy is meglepő lesz neki.
2016. máj. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
En engedem,neha elmegy a barataival,de menni nem mennek vele,bar egyszer kivancsisagbol megneznem h milyen.Az sem jo ha te kuldod.Mindenkepp furan jon ki,mert nem tudom elkepzelnia szitut h te mit csinalsz amig neki all a frka mas nokre.Veregeted a vallat vagy felvaltva dugjatok a penzt a bugyiba v kielemzitek h melyiket dugna meg ha te nem lennel? Parom baratja ott is marad neha egy-egy lannyal.Ezek ferfidolgok,jobb kimaradni.Jofej toled h nem korlatozod ezt remeljuk dijazza,de ez kb annyira fura mintha legenybucsura a menyasszony fizetne a tancosnot.Lepd meg egy öltanccal vmi szexi ruciban,azt elvezne es hozzad kotodo elmeny lenne.
2016. máj. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. máj. 26. 08:14
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon izzadtság szagú. Olyan "látod én annyira laza vagyok, hogy ÉN hozom fel a témát, sőt el is rángatlak, hogy nézhesd vadidegen nők meztelen vonaglását, más nők ezt nem engednék, úgyhogy maradj velem".


Ez a ló másik oldala ha engem kérdezel...

2016. máj. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez nagyon erőltetett és süt belőle a megfelelési kényszer
2016. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ez a korlátozás, úgy tűnik, hogy annyira félsz, hogy megcsal vagy más nő kell neki, hogy inkább elébe mész a dolognak, mindent megteszel, hogy ne érezze, hogy meg kell téged csalnia, el kell hagynia.

Jobb érzésű férfit ez kikészítene, ha az én barátom ráugrana egy ilyen lehetőségre, nagyon elgondolkodnék rajta, hogy milyen emberrel jöttem össze.

Ha kíváncsiságból akarsz TE elmenni, menjetek, de ha idegen tőled (ami abból is látszik, hogy ahelyett hogy felvetnéd neki és közösen megbeszélnétek, mintegy extraként vagy meglepetésként akarod behozni), ne erőltesd magad.

2016. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!