Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randin sportos viselet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin sportos viselet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Első randin mennyire "hátrány" térdig érő, egyszínű, szimpla rövidnadrágban megjelenni és egy póló vagy ing kombinációban? (nagy melegre való tekintettel, és természetesen titokzokniban és rendes cipőben, nem szandál... :D)



2016. jún. 20. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
És a helyszín nem kulturális intézmény lenne (nem színház , múzeum stb... ) És 21/F vagyok :)
2016. jún. 20. 20:15
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a stílusodhoz illik a dolog, kényelmesen érzed magad benne és nem ciki a programhoz, amit csináltok, akkor szerintem teljesen jó. Úgyis elég meleg van mostanság, nem kell kiöltözni egy randira... Ne legyél szakadt ruhában, szerintem ez a fontos :)


21N

2016. jún. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Helyszín, program, nő függő.


Én semmiképpen nem mennék így mert ha megjelenik a lány normál ruhában, akkor égni fogsz.

2016. jún. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
semmiképp se szakadt szerkó, annál jóval igényesebb vagyok. :) Kávézás, vagy séta lesz, szóval ő is hétköznapi viseletben lesz feltehetőleg.
2016. jún. 20. 20:21
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben szerintem belefer.
2016. jún. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen szerelés szerintem teljesen rendben van.


[link]

[link]


Nyáron mi másban lenne az ember, ha nem rövidben?!

A póló is rendben lehet, de akkor galléros pólót válassz.

[link]

2016. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha már inget is veszel fel, akkor távolról sem sportos a viseleted.

Nekem póló+rövid nadrág is megfelelne, pedig én nagyon adok az öltözködésre:)

2016. jún. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első randin az a lényeg, hogy minél több önbozalmad legyen. Ezt úgy érheted el, (ha nagyon jó színész vagy, és hazudsz) ha önmagadat adod. Mind öltözködésben, mind minden másban
2016. jún. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!