Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk/lányok! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok! Volt már veletek olyan, hogy a randin bejött a másik személy külsőre, belsőre egyaránt, de mégse éreztétek, hogy ebből kapcsolat lehet?

Figyelt kérdés
Kerüljük el légy szíves a kémia szót, mert attól hányok, legyen "k." inkább akkor, oké?

2016. jún. 26. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Most épp úgy van, hogy kölcsönös a szimpátia, de én úgy érzem, hogy úgysem lesz ebből több, mert ő csak barátkozik, és nem jutunk el addig, hogy több legyen belőle.
2016. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen , mert nem volt meg köztünk a "k." . Hiába tetszik valaki, ha nincs "k." akkor nincs értelme az egésznek.

A "k." elsősorban nem a külsőn múlik, de még csak nem is a belsőn, leginkább olyan dolgok határozzák meg amikre sokan nem is gondolnak pl. testtartás, mozgás, hangszín, illat(mármint a valódi test illata, nem az genny amit magadra spriccelsz).

2016. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A mostani elettarsam nem jott be kulsore es szikra meg k sem volt. Csak jol ereztem vele magam. Csak talalkoztunk es talalkoztunk. Aztan lefogyott 10 kg-t, csokoloztunk. Aztan jottek sorba a testreszei testreszeimbe beillesztese. Jol ereztem vele magam.

Nem erdekelt, h nincs k, belsore bejott es kesz :)


Szoval ne legy olyan szigoru meg centizgetos. Figyelj az osztoneidre.

N

2016. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
"kapcsolat nem lehet" akart lenni a kérdésem vége
2016. jún. 26. 11:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt egy srác, nagyon bejött, de valamiért nem éreztem, hogy ebből lehetne is valami, nem csak a külső tényezők miatt, hanem egyszerűen nem tudtam kettőnket elképzelni, aztán addig próbálkozott, hogy mégiscsak lett belőle valami.
2016. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Több ilyen is volt.
2016. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, egy esetben nagyon látványosan. Neten jól kijöttünk, megvolt a közös hullámhossz, külsőre is az esetem volt, de egyszerűen taszított valamiért. A gesztusai, a hangszíne, a mozdulatai, a viselkedése. Szóval összességében a kisugárzása. Nem csak hogy nem tudtam kapcsolatot elképzelni, de egyenesen viszolyogtam tőle.
2016. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mcgalagony17 ***** válasza:

Igen, volt egy emlékezetes eset mikor így jártam... Társkeresőn ismerkedtünk meg, azonnal minden klappolt, de élőben nem volt "K". Szerencsére egyikünk se volt az a zavarba jövős típus, úgyhogy egy séta keretében remekül elbeszélgettünk, és az lett életem egyik legviccesebb randija.


22/N

2016. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!