Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, melyik típusú sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik típusú sráccal jönnétek össze inkább?

Figyelt kérdés

A., Nagyon jóképű, átlagos (inkább vékonyabb) testalkatú, meglehetősen gazdag, egyetemista, intelligens, humoros, békés, nyugodt, kissé anyámasszony katonája, visszahúzódó, kedves, lassan közeledik a lányokhoz, először inkább belsőre akarja megismerni őket, a szexuális utalásokat csak később hozza fel.


B., Nem túl szép arcú, de izmos, nagyon jó testalkatú. Csóró, szakmunkásként dolgozik, kissé együgyű, gyakran durva és bunkó. Rögtön kimondja, hogy mit akar, nagyon határozott. A romantika távol áll tőle. Hamar felhozza a szexuális témákat és először inkább a szex oldaláról próbálja megközelíteni a nőket.


2016. jún. 26. 17:52
 1/8 Komolyan mondod? ***** válasza:
86%

Már megint a két véglet!

Miért csak végletekben tudtok gondolkozni?


A felsoroltak közül egyikkel sem. A-nak és B-nek is vannak olyan tulajdonságai, amik engem taszítanak.

2016. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Egyiket se.


Az A-t azért nem, mert anyámasszony katonája, hiába gazdag, pont leszarom.


B-t pedig azért nem, mert együgyű, durva, bunkó, és szexmániás. Nála meg pont azt szarom le, hogy izmos.


24L :)

2016. jún. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"A felsoroltak közül egyikkel sem. A-nak és B-nek is vannak olyan tulajdonságai, amik engem taszítanak."


Épp ezért kérdezem, mert nem éppen egyértelmű, hogy INKÁBB melyik jön be jobban. Az életben sem tökéletes emberekkel találkozunk ,hanem ehhez hasonló, vagy ennél rosszabb karakterekkel.

2016. jún. 26. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Gyakran töprengek én is azon, hogy melyik típusú csaj jönne inkább be


a) fogatlan, 70 éves, 8 általánosa van, ápolatlan, csóró

b) szebb mint Palvin Barbara, okosabb mint Stephen Hawking, szórakoztatóbb, mint Hugh Laurie, és sportabb, mint Kara Goucher...


de erre nem szoktam GYK-s kérdéseket kiírni, meg azért nem is olyan nehéz eldönteni mi?

2016. jún. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egyébként superman vagy batman nyerne egy összecsapást?
2016. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
44%

Egyikkel se, de attól függetlenül a B) verziót jobban becsülöm, lehet hogy csak szakmunkás de dolgozik, és nem abból van pénze hogy gazdag anyuci vagy apuci fizet mindent, mert nyilván hogy egy egyetemista srác attól gazdag, hogy a szülei nagymenők és nem attól mert ő olyan sokat letett volna az asztalra. Egyetemista. Na és? Bekerülni könnyű csak bent maradni nem. Az még semmit nem jelent hogy egyetemista, és az sem hogy intelligens. Na az meg a vég hogy anyámasszony katonája. Annál jobban semmit sem utálok.

De a B verzió sem jobb mert az meg egy bunkó.

2016. jún. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezek közül egyikkel sem.


Nem vagyok se pénzéhes, se sznob, hogy a gazdagság, vagy az egyetemi tanulmányok számítsanak. Attól, hogy valaki egyetemet végzett vagy végez, még nem feltétlenül okos.


Nekem nem jön be sem a vékony testalkat, sem az izmos, valamint a kigyúrt sem, és az sem ha nem tetszik az arca. Az anyámasszony katonája, és a buta, durva, bunkó típus sem jön be.

Sem A-ban sem B-ben nincs olyasmi ami miatt esélye lenne bármelyiknek is. Persze csak elméleti szinten válaszoltam, mert amúgy nem jönnék össze senkivel, nem keresek párt.

2016. jún. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Egyikkel sem.
2016. jún. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!