Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek? Én rontottam el? 21l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Én rontottam el? 21l

Figyelt kérdés

Röviden előszóként. Sokáig nézegettük egymást egy sráccal. Ő kezdte, én folytattam. Egy nap ráírtam, mikor már tényleg hosszú ideje ment egymás bámulása és elég egyértelművé vált, hogy tetszem neki. Beszélgetésnél is lejött, hogy bejövök neki. Úgy köszönt el, hogy majd beszélünk.


Ilyenkor kinek 'kell' keresni a másikat?

Mert én írtam rá és gondoltam, ha szeretne folytatást jelentkezik majd. Nem tette. Ugye nem én toltam el? Vagy nekem kellett volna újra írni?


2016. jún. 27. 20:56
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem hagyod, hogy meglépje, amit meg kéne lépnie?

Miért nem lehet megvárni? Most meg találgathatsz. Ha akar valamit, rántsa magát tökön és keressen meg! Ha nem keres, akkor annyit is ért, mint férfi! N31

2016. jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire töketlen, akkor megérdemli, nehezen tudok elképzelni olyan élethelyzetet (súlyos baleset vagy halál kivételével), amikor egy ember porhüvelye képtelenné válna a kommunikációra. Úgy gondolom, te feldobtad neki a labdát, azért mégiscsak neki illett volna komolyabban kezdeményeznie. Mondjuk az is lehet, hogy volt neki valaki más is a képben, esetleg lehetett barátnője is, és veled csak flörtölt, de úgy gondolta, hogy jobb lelépni.
2016. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Fiatalabb, 18 éves. Több hónapja bámult, gondoltam rásegítek. Amúgy sosem kezdeményeztem pasival beszélgetést.

Érdekes amúgy...

Ha kezdeményezek---> azzal jönnek nem kellett volna, nem a NŐ dolga stb.

Ha nem kezdeményezek---> várod a sült galambot, egyenlőség van stb.

Jaj..:S

2016. jún. 27. 21:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs senkije. Akkor sem volt. De lehet még egyáltalán nem volt barátnője.
2016. jún. 27. 21:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Nyomuljal es jarj vele. Az lesz, ahogy akarod.

Soha ne fogd vissza Magad. O ez a tipus: folyik az arral, nem mer lepni. Nem baj az. Csak vedd a kezedbe az iranyitast.

N

2016. jún. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi rossz, ha beszélgetést kezdeményezel egy fiúval, főleg ha nyámnyila az illető. Talán megijedt a lehetőségtől, talán nem akart komolyabban ismerkedni, vagy ha mondjuk szűz, akkor esetleg szégyellte, és nem mert téged közelebb engedni magához. Most talán tanul az esetből, szerintem nem kell magad hibáztatnod, most már illő lett volna neki lépnie valamit.
2016. jún. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te megtetted a részed. Ő jön. Ha viszont tetszel neki, jelentkezni fog.
2016. jún. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy 18 évestől sokat ne várj, lelkileg kb. 15 lehet
2016. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Értem. És köszönöm szépen. :)

Nem látom értelmét a nyomulásnak. Nem vagyok pasizós, elszúrnám. Kicsit kellemetlen is lenne, hisz ha akarna beszélgetni, megkeresne...:/

2016. jún. 27. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ezt a hozzáállást. Nyugodtan kezdeményezz, nem ördögtől való. Én is kezdeményeztem a vőlegényemnél. 7 éve vagyunk együtt.
2016. jún. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!