Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok egy csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok egy csajjal sem eljutni a randiig sem?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok. Sok lánnyal megismerkedtem már. Mindig van miről beszélni, nincs kínos csend.

Folyton csak addig jutok, hogy kedves, aranyos vagyok de haggyam békén őket.

Nem vagyok kigyúrt nem vagyok dagatt.

Átlagos, magasságamhoz normális testalkatú vagyok.

Sosem mondták, hogy csúnya vagyok.


Az nagyon idegesít, hogy még a 100+ kg-s csajoknak is van pasijuk.


Direkt teszt ként bepróbálkoztam duci csajoknál is és ők is "elzavartak".


Hát milyen elvárások vannak már?????


2016. júl. 5. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet... Nem kezdem el boncolgatni... Amúgy meg randizni sem jobb... Én sokszor kosarat adok...


Tovább jutottam mint te, de ettől még eredménytelennek érzem a dolgot.


23/F

2016. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nics ,mindenkire mondták már hogy csúnya..pl.Éjjelnappal Budapest Drex-jére is mondták már hogy nyomi fejű még se csúnya..

vagy

[link]


Ross Lynch-ra is ezt mondták élő adásba hogy csúnya..még se csúnyák

2016. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Kérdésedből átjön, hogy nem vagy elég tökös, határozott, erőteljes. Lehet jókat témázgatni, de ha folyton azt érzik rajtad, hogy meg akarsz mindenáron felelni nekik, akkor szoktak kosarat adni. A kedvességet, figyelmességet, odaadást akkor gyakorold inkább, amikor már jártok. Amíg nincs ez meg, azt gondolhatják, hogy mindenkivel ilyen vagy, csak hogy összejöhess valakivel. Meg eleve nem úgy kéne hozzáállni egy beszélgetéshez, ismerkedéshez, hogy mindenáron fel akarod szedni. Lazulj le, egy kicsi vedd félvállról az ismerkedést, mert akkor nem érzik a görcsöt rajtad. Nem vagy természetes, ez a baj.
2016. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Először is, a helyesírásoddal biztos van gond. A többit kép hiányában nem lehet tudni, egyéb paramétereket a kinézeted mellett nem adtál meg.
2016. júl. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Ha elég sok csajnak van pasija, az azt jelenti, hogy elég sokan meg tudnak felelni a nők elvárásainak. Elvégre az pont ugyanannyi pasit jelent, akik párkapcsolatban vannak.


Nem feltétlenül a külsőddel van gond, inkább olyan tutyimutyi pasi lehetsz.

2016. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert kedves és aranyos vagy. Továbbá az is lehet, hogy csúnya vagy, csak nem mondják.
2016. júl. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy azzal van a gond, hogy vagy nagyon tutyimutyi, határozatlan, töketlen vagy?

Vagy esetleg nagyon barátilag viszonyulsz a lányokhoz.


Nekem van egy barátnőm, csinos, átlagos arcú, de nagyon okos, értelmes, sokoldalú, és panaszkodik, hogy nem jön össze neki egy pasi sem. De amikor társaságban vagyunk, akár ismerősökkel, akár ismeretlenekkel is mindig nagyon haverilag viselkedik, és nem igazi nőként, ha érted mire gondolok.


Nem lehet hogy te is nagyon baráti viselkedést mutatsz a határozott, férfias viselkedés helyett?

2016. júl. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy nem nodják meg hogy nem tetszel nekik, nem akarnak megbántani, inkább olyat mondanak hogy nem vagy csúny, aranyos vagy stb, de az igazat semmi képp nem vágják a fejedhez, valószínű hogy a külsőddel van probléma. Ezért nincs is önbizalmad mert soha adnak jeleket.
2016. júl. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert soha nem adnak/adtak ugye?* de attól még mejöhetsz egy párnak, de az meg nagyon kevés.
2016. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csunya vagy átlagos de nem elég jóképű nem elég pénzes stb és friendzónába tesznek.
2016. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!