Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác, aki nem olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, aki nem olyan régen rámirt a facebook-on, és azóta ott beszélgetünk. Eljutott hozzám a hír, hogy nagyon tetszem neki.15 vagyok ő 17. Szóval mit tegyek ha?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem, bár csak facebookon beszélünk legtöbbször sajnos. Ez az egyik problémám, hogy suliban nem nagyon találkozunk. A másik pedig az, hogy az egyik barátnőmnek nagyon tetszik, és nem tudja, hogy én beszélgetek vele, és én is komolyan szeretném ezt a fiút. Mit tegyek?Segítsetek kérlek, mert egyrészt gonosz ribinek érzem magam, másrészt hülye nyomoréknek, hogy nem bírok a sráccal 1ről a 2re jutni. Ő elég éretlen, de csupa szív és igazán tökéletes nekem. Tényleg nem tudom mit csináljak...
2010. ápr. 14. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azért írt rád, mert tetszel neki. Csak úgy mi fiúk nem irkálunk lányoknak :)

Szerintem kérdezd meg a srácot, hogy mit érez a barátnőd iránt és mit irántad.

Egyébként egy megjegyzés. Annyira nem lehettek jó barátnők, ha nem is beszéltél neki arról, hogy szerelmes vagy. :P

2010. ápr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A barátnőd miatt ne aggódj, mert miért lenne a övé a pasi, ha neked is tetszik. Ha tényleg tetszel neki és neked is tetszik ő, akkor próbáld meg afelé terelni a facebook-os beszélgetést, hogy találkozzatok. Nem gáz, ha te teszed meg az első lépést, csak ne túl nyomulósan.
2010. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És igen. Egy fiú nem ír rá senkire véletlenül. Biztos, hogy tetszel neki.
2010. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyha tetszetek egymásnak, akkor nem szabad elengedned, mert ha egyikőtök sem mer kezdeményezni akármilyen okból kifolyólag, akkor soha nem lesz belőle semmi. Én sajnos jártam már így és nagyon rossz még mindig, pedig ennek már 5 éve. 21/f
2010. ápr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazán igazán köszönöm!!! :)
2010. ápr. 15. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!