Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy valakit az öltözködése miatt utasítottatok vissza?

Figyelt kérdés
Azért, mert nem volt szerintetek elég márkás ruhákban, vagy esetleg nem volt stílusa, mert csupán egyszerűen öltözködött és nem akart kitűnni a tömegből?
2016. júl. 7. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan élményem volt, hogy konkrétan elhanyagoltan, szakadtan jött. Úgy voltam vele, hogy én megtiszteltem azzal, hogy tisztán, rendezetten jövök, akkor legyen ez meg fordítva is.
2016. júl. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

csak emiatt nem

olyan volt, hogy sok gáz dolog mellett az öltözködése is ócska volt

2016. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt, de az mar nagyon regen tortent. Bulizni voltam es osszeismerkedtem egy sraccal. Akkor meg normalis volt es megbeszeltuk hogy ugyanazon a helyen talalkozunk ujra a kovetkezo heten. Azonban az a buli nem ugy sult el ahogy szerettem volna. Amikor talalkoztunk otthagyott a francba es konkretan kozolte, hogy azert mert a nadrag amit felvettem kiment a divatbol, mert oldal zsebe van. Ennyi volt a magyarazat. Meglepodtem rendesen. Tudtam hogy minden heten lemegy bulizni, szoval a kovetkezo heten csinibe vagtam magam, magassarku, szoknya, kicsit cicababasan. Termeszetesen odajott es nyomult. Ekkor en kozoltem vele, hogy a parfum amit visel kiment a divatbol es amugysem takarja a kellemetlen izzadt testszagat...aztan otthagytam.
2016. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jártam így, de el tudnám képzelni, ha pl. túl búza lenne a stílusa, nőies színű, mélyen dekoltált felsővel, túl rövid nadrággal. A mostanában egyre jobban dívó hosszú férfi póló sem tetszik, és a focista stílus sem jön be, de ezek miatt nem utasítanék vissza, ha amúgy minden rendben van, senkit.
2016. júl. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem. De ha valaki nagyon igénytelen, büdös ruhákban járna, akkor lehet kivételt tennék :D


viccet félretéve, ok, szereem a szép öltözetet, de nem szoktam ebből nagy ügyet csinálni. Több olyan pasim is volt, akinek a stílusától néha falnak mentem, de abszolút nem fújtam fel a dolgot. Én úgyis azt vallom, hogy az egyetlen tulajdonság egy férfiben, amit meg lehet változtatni, az a stílusa. Minden más halott ügy :D

Nem szekáltam őket ilyesmivel, max ha együtt mentünk elegáns helyre, adtam pár építő jellegű ötletet :D

2016. júl. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan miatt, hogy márkás-nem márkás nem utasítanám vissza. De ha randira eljönne valaki igénytelenül, úgy érezném, nem tisztelt meg. Illetve nem tetszik a magamutogató öltözet (izompóló), vagy a letolt nadrág, amiből kilátszik az alsónadrág. Szóval egyes stílusokról van véleményem, de nem márkákról.
2016. júl. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kis pénzből is lehet stílusosan öltözködni. Egyébként olyan ember még nem próbálkozott nálam, akinek nagyon megvetendő lett volna az öltözéke (pl. hajléktalan...)
2016. júl. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Nem.Ha nem tetszett a ruhája,letéptem róla,hogy ne kelljen lesnem.

De komolyan,amiatt,hogy nem márkás,semmi szín alatt. Még ilyet?....


Ilyen akkor történt volna,ha igénytelen,szakadt,koszos a ruha.

Az izompóló -lecsúszott gatya kombótól nekem is hânyingerem van.

Volt egy párom anno,aki olyan cuccokat képes lett volna felvenni együtt,amik nem illenek egymáshoz,csak külön-külön voltak jók. Iszonyat aranyos volt:) Átvariáltuk:)


Összességében nem történt ilyen.

2016. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez 30 ev alatt egyszer elofordult, hatalmas alteros korszakomat eltem, kb 20 voltam a pasi meg 40. Hasonlo volt az izelsunk de sokaig nem tudtam eldonteni h nekem bejon e, a lenyeg h mindig szo szerint szakadt cuccokban maszkalt (ami oke, a grunge stilus akkor meg bejott), de en akkor is irodaban dolgoztam es eleg nagy volt a kontraszt.


Aztan egy nap kijott elem a munkahelyemre egy kacsas (kacsak voltak fajta) terdig ero pufikabatban, asszem zold volt, nyakig begombolva. Azt hittem elsullyedek, nem birtam tovabb, mondtam h nekem ez nem fog menni, erre mondja, h nem en vagyok az elso no aki aznap dobta amikor megjelent a kabatban:-)))))


Az egesz kapcsolat ket hetes volt, nem fekudtunk le, nem csokoloztunk csak megis egyutt voltunk:-)))

2016. júl. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Nem de olyan volt hogy dobott a ribisre kiöltözöt kányokért énis következő nap kiöltöztem cicababásra.ÉS lám oda jött ot lekeveretem egy pofont és otthagytam
2016. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!