Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Interneten keresztül miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten keresztül miért szebb mindenki, mint valójában?

Figyelt kérdés

gondolom kipróbálom az internetes társkeresést (jó tudom ez már magában ciki, többet nem fordul elő! tanultam ebből az esetből). megvolt pár levélváltás, én nem fényeztem magam (pedig azt mondják egyáltalán nem vagyok ronda, teljesen átlagos vagyok), a lány meg... hogy is fogalmazzak, Paris Hilton és Pamela Anderson közé lőtte be magát. Megvolt a képcsere, hát majd' felsikítottam, de nem örömömben!

Két dolog derült ki a képekről:

1, egyáltalán nem szép, nem szeretem ezt írni emberekre, de elég csúnya

2, közel sem olyan érett, mint ahogy azt a leveleiben bizonygatta (tokio hoteles poszter a háttérben, meg vmi tinisztár)


Nem tagadom felment bennem a pumpa rendesen! És mi lett volna, ha képek nélkül találkoztunk volna? Jobban esett volna neki ha személyesen okoz csalódást?


FÉLRE NE ÉRTSETEK!!, nem arról van szó, hogy szexbombákkal akarok csak ismerkedni, mert ez kifejezetten nem igaz! Egyszerűen arról van szó, hogy hazudott ami a külsejét és belsejét illeti, más: ha kimegyek a városba, kb. minden korombeli lány sokkal szebb nála!


Ez tényleg nagy csalódás volt, és rosszul is esett. Nem bírtam magamba tartani, jobb hogy kiadtam!

Köszi.

22/F


2010. ápr. 15. 07:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egészet ott cseszted el hogy neten ismerkedsz...nem aztmondom hogy nem eshet be ilyesmi, de szándékosan sztem baromság:D
2010. ápr. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de azért ekkora patkányokat? miért kell hazudni? nem derül ki előbb utóbb?!
2010. ápr. 15. 07:50
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
ezért kell előbb képet kérni ha ilyencélból akarsz ismerkedni
2010. ápr. 15. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
túl jóhiszemű voltam, nem gondoltam volna, hogy ekkora bőr van az emberek pofáján!
2010. ápr. 15. 07:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek a dologhoz, de van asszem ilyen funkció, hogy csak azokat a delikvenseket mutatja akiknek képe is van. Egyébként igazad van, egyesek elég nagy önértékelési zavarban szenvednek... De kérdem én, ha ő olyan gyönyörűnek képzeli magát miért van fent társkeresőn? Amikor bezzeg vannak tényleg szép lányok, de nem kicsit szépek és azok meg nem mernek magukról még csak jót se mondnai.
2010. ápr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

teljesen egyet értek!

most ezen fog kattogni egész nap az agyam. klassz :(

2010. ápr. 15. 08:14
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
aki neten ismerkedik, ne akadjon fenn az ilyesmin:D
2010. ápr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Gondolom azért van ez mert ha ismerkednek az emberek elsőre mindenki próbálja minél jobbnak mutatni magát. Mondjuk én akkor se hazudnék ilyeneket de más igen. Am ezen ne idegesícsd magad, inkább keress egy élő pinát =)
2010. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 nielindi ***** válasza:
100%

még örülhetsz is, h tényleg csaj volt. akkor néztél volna nagyot, ha 65 éves bélabá küldött volna képet.

szerencséd van, h egy csunyácska lány volt. bár tényleg ez a tokio hotel-es kép... engem is kirázna töle a hideg.

2010. ápr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne add fel,a társkeresőt nem ajánlom nagyon,de a csetet igen.És ott is csak olyannal érdemes szóbaállni,akinek van beállítva fotója(minium 3 de inkább 5 és látszik h ugyanaz az ember van rajtuk).Aztán cset után mindenképp érdemes msn-ezni sőt camozni(nem webcamszexelni!!!)...esetleg videótelefnoálni.

Ne add fel,én is neten találtam meg a párom!Már volt 1-2kapcsolatom eltőte is onnan!

2010. ápr. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!