Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30-as férfiak: Miért tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak: Miért tartjátok unalmasnak az olyan nőket, akik már ismerkedéskor őszintén elfogadnak titeket (külsőleg, természetre is), hibáitokkal együtt, ugyanakkor kedvesek, odaadóak, dolgosak?

Figyelt kérdés

Úgy tapasztaltam többször is, hogy ez a tulajdonsága egyes komolyabb nőknek teljesen érdektelenül van kezelve és az ilyen nők legtöbbször nem kapják meg cserébe ugyanazt az elfogadást, odaadást, mint amit ők nyújtanak, hanem szintén magas elvárásokat, fintorgásokat kapnak attól a férfitól, ami szintén a külsőjüket illeti.

Köszönöm a válaszokat.



2016. júl. 12. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vadászösztön.
2016. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Nálam nem unalmas az ilyen nő, mert szívesen lennék vele együtt.

31/F

2016. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, bocsi. Egyszerűen hülye pasasokkal találkoztál!
2016. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a baj ezzel, és az összes többi ilyen kérdéssel, hogy sarkítja a dolgot pozitív tulajdonságokra. Valószínűleg a férfiak számára valami olyan egyéb tényező miatt érdektelen a kérdésben szereplő nő, ami itt nincs megemlítve. Mindenkinek vannak hibái természetesen, de nem mindegy, hogy mi az a hiba, már ha egyáltalán olyan dolog, amit hibának lehet nevezni. Talán csak egy olyan tulajdonság, amitől unalmasnak tűnik. Írok példát is: valaki szereti a sötét humort, de a lány épp az ilyen típusú poénokon megbotránkozik. Vagy nagyon határozott elképzelése van a dolgokról, és nem bírja elviselni, ha valaki máshogy gondolkodik. Stb.
2016. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért kell elfogadni a hibákat? Én szeretem ha megmondják a hibáimat őszintén és ha tudok, akkor változtatok rajta. A belsőn nehezebb mint külsőleg. Ha már az elején hibát lát a külsőmben, akkor miért akar megismerni? Illetve mondja meg ha van rajtam plusz kg, vagy szerinte rosszul áll a szőke/barrna akármilyen hajszín, előnytelenül öltözöm vagy nem vagyok elég kitartó akármi.
2016. júl. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezek a nők nem férfiakkal találkoztak. Hanem nagyra nőtt, elkényeztetett gyerekekkel, akik természetesnek veszik a págyolgatást. Tehát amit akarnak azt megkapják feltétel nélkül. Kétlem, hogy egy egészséges lelkületű ember ne akarná viszonozni a szeretetet és a gondoskodást amit kap.
2016. júl. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%

Azt hiszem átlátok a kérdésen.

Egy előnytelen külsejű nőnél annyira nem nagy extra erény, hogy elnézi a másik hibáit ennyire odaadóan.

Ha normális vagy csinos lány, akkor már nagyon üdvözölt dolog ez.

Szerintem amit te látsz, az csak a rád való reakció.

Lehetséges, hogy elhízott vagy kérdező?

2016. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bárcsak találnék ilyen nőt!
2016. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi kérdés, de most bukkantam rá véletlenül.

Nekem az a fura ebben, hogy tulajdonképpen randiról van szó, a keresőszavak között is szerepel ez a szó, márpedig egy első randin is már tudják a felek, hogy körülbelül kivel fognak találkozni. Netán neten társkeresőről van szó, akkor is, hiszen ha egy nő vagy férfi előnytelen külsejű, akár kövér, akár másról van szó, ezt illik tudatni. Ekkor nem fog fintorgásokat kapni, hiszen akinek így nem kellene egy nő, az el sem megy a randira.

Ha pedig már ismerik egymást a felek, munkahelyről, stb. akkor pedig tudja a pasi, hogy hogy néz ki a nő.

2018. jan. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!