Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsősorban lányok véleménye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban lányok véleménye érdekes mert nem tudom hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy lánnyal aki tablettát szed ( még sosem jártam ilyen lánnyal ) és nem tudom ha elmegyek a lányban de még folytatni akarom és a lány sem ment el stb. Akkor az a lánynak zavaró vés meg kell magát törölni vagy teljesen hidegen hagyós dolog és folytassuk csak ?

2016. júl. 12. 14:22
1 2
 1/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%
Elsősorban annak az egy lánynak a véleménye érdekeljen. Ő majd megmondja, hogy zavarja, ha a második menetben még csöpög.
2016. júl. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval ez egyéneknél változó ? és általánosságban ez szokta zavarni a nőket ?
2016. júl. 12. 14:25
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Altalaban zavaro, mert folyik, csuszos stb. Meg elvezes utan mar azert nem olyan kemeny a penisz igy plane. En pl. tablettat szedek de egyikunk se szereti bent befejezni mert neha lehet irritalo hatasa is az ondonak odabent meg amugy is kenyelmetlen, takaritani kell magadat, az agyat stb. De majd ti kitapasztaljatok hogy nektek hogy jo.
2016. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem az a legjobb ha a pasi a punciban megy el es teljesen osszeolvadtok.
2016. júl. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2016. júl. 12. 14:32
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Tőle kéne megkérdezni. Ha elég jó a pasival, én folytatnám.
2016. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Valaki arulja mar el, hogy miert lettem lepontozva...
2016. júl. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha kemény maradsz, folytathatod:)
2016. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%

3: Ne hari, de egy hüvely akkor is csúszós, nedves, ha nincs izgalmi állapotban. Egy aktus közben pedig akár százszor annyi folyadékot is termelhet, mint a férfi ejakulátum. Szóval nem a férfitól lesz csúszós, nedves.

Azt meg végképp nem értem, mi a nedvességben a kellemetlen.

A hiány a kellemetlen, de az nagyon.:)

2016. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi akkor is folytatjuk amikor belém élvezett. Persze csak akkor ha még neki megy.
2016. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!