Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mennyire valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire valószínű, hogy egy ilyen lánynak van párja?

Figyelt kérdés
Egy általános iskolás osztálytársamról van szó, aki eléggé introvertált volt régen és most is annak tűnik. Az ilyen iskolai csoportképeken kívül nem látni fiúval, csak a barátnőivel látni képeken. Mennyire valószínű, hogy van pasija, csak nem teszi közzé?
2016. júl. 12. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

50-50%, intorvertált és introvertált között is van különbség.

Eléggé introvertált Őzike üzeni: miután lett barátja, közös kép is került ki pár hónap után.

Na szóval. Ez 1 ember a sok 1000 közül, nem tudsz nagy következtetést levonni. :)

2016. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*introvertált
2016. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem jelent, hogy introvertált személyiségű valaki. Én is az vagyok, igaz férfiként, és voltak már barátnőim, de nem igazán pakolgattam ki az életünket a netre. Fifty-fifty. Vagy van, vagy nincs, de valamelyik mindenképp. :D Járj utána!
2016. júl. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebből a zárkózottságból teljesen magamra ismertem :) lassan két éve járok Egy fiúval. Egy közös képünk sincs kint, sőt kapcsolatban sem vagyunk a neten. Mi nem ott éljük az életünk még egy pici részét sem. Szóval ez semmit sem jelent.
2016. júl. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ebből nem lehet kitalálni. bármelyik verzió igaz lehet.
2016. júl. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hány éves most? Általános iskolában én sem voltam beszédes, de rájöttem csak azért, mert az osztálytársaim idióták voltak. Ettől még nem vagyok introvertált. És képeket én sem teszek ki a közösségi oldalra, sőt, az sincs kiírva, h kapcsolatban vagyok, mert nem tartozik senkire. Szóval ez alapján nem nagyon lehet megmondani van-e barátja
2016. júl. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Soha nem raktam ki fiúval közös képet egyetlen oldalra sem, sem fiatalabb koromban, sem most, pedig volt egy pár barátom. Szóval ne az alapján próbáld kinyomozni van-e valakije, hogy milyen képei vannak. Inkább beszélgess vele.


30/N

2016. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!