Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mielott szexre került a sor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mielott szexre került a sor, mondvacsinált indokkal elhagytam a párom mert úgy éreztem nem fogok tetszeni neki az ágyban. Csinált már valaki ilyet?

Figyelt kérdés
31 N
2016. júl. 21. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennél lehetnél bevállalósabb is 31 évesen. :) Nem 14 vagy...
2016. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem. A párommal szexelek, Akivel nem szexelek, az nem lehet a párom.
2016. júl. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már szültem kétszer...neki meg csak lányok voltak még a parjai
2016. júl. 21. 14:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez már beteges önbizalomhiány. Nyár van, gondolom nem csadorban jártál eddig, látta az alakodat tuhán keresztül is. Ha nem tetszik valami magadon, akkor pedig változtass.
2016. júl. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár valószínűleg nagyon fájhatott neki, de még talán így is jobban járt, mint ha együtt kellett volna lennie egy olyan emberrel, aki nem bízik benne és önmagában. Most már csak saját magaddal kell szembenézned, hogy talán elcseszted az életed.
2016. júl. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És ha szültél,akkor mi van?

Vagy azt sem tudja még a pasi?? Mert ha eddig nem avattad be ebbe, akkor érhetik még meglepetések!

2016. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

En mikor ilyesmire kerult a sor oszinten elmondtam hogy mi a baj a testemmel mutattam hasonlo kepet hogy ha nem akarja megsem emiatt akkor ne ott szegyenuljek meg hanem most deruljon ki.

Erdekes modon eddig 2/2 frac maximalisan elfogadott es igy is oda volt ertem.

Szerintem a legjobb oszinten elmondani hogy ez meg ez van es hogy te emiatt felsz es elore akarsz szolni. Hidd el igy a legegyenesebb dolog felejuk is es a legtobb ferfi sokkal elfogadobb az ilyen hibakkal szemben mint gondolnad :)

Ha szeretnel irj egy uzenetet es leirom ott hogy mi az en testemmel a baj es megis eddig elfogadtak es sosem volt gond vele csak nekem sajat magammal

2016. júl. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon megértelek mert én is csináltam ilyet sajnos. Mondjuk más okokból mint Te, mert én még nem szültem. De a srác olyan szinten nyomta az elvárásait külsőségekkel kapcsolatban felém, hogy mire szexre került volna a sor nagyon erős félelmeim lettek. Oké h látta az alakom ruhában, de az nem minden. Popsi mániás volt nekem meg narancsbőrös a seggem meg a formája sem olyan szép hiába sportolok 6 éves korom óta. És a bőröm sem tökéletes amit nem lehet teljesen látni ruhában....áhh mindegy. Én azt mondtam neki hogy nem passzolunk össze, másra vágyunk, ez volt az ok. Pedig más téren meg tökéletes volt nekem. 25/L
2016. júl. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!