Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tud ismerkedni egy 42...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tud ismerkedni egy 42 éves férfi, akinek 5 éves kisfia is van, de nem vele él?

Figyelt kérdés

Reménytelen az ilyen férfiaknak találni még valaha párt magának?


42F


2016. júl. 21. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Sajnos a fiatalabb (20-30-as) korosztálynak is nehezebb ismerkedni a mai világban. A legmodernebb ismerkedési forma manapság a társkereső, de én ehhez saját tapasztalatok alapján nem sok reményt fűznék, ugyanis nehéz kifogni normális embert. Esetleg parkban, kávézóban, könyvtárban, sport közben (tenisz, úszás, TRX, stb.) is lehet ismerkedni ráadásul közös téma is lesz és utóbbi helyen nem tűnik nyomulásnak.

Szerintem egyáltalán nem reménytelen, de mindenképp nehéz, de ha nyitott szemmel jársz sikerrel járhatsz.

2016. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Nem dehogy. Szerintem minden esélyed megvan párt találni. Mellesleg a legjobb korban vagy az ismerkedés tekintetében is.
2016. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És bárhol tudsz ismerkedni ahol nők vannak. :) Piacon, lottózóban, az utcán, strandon, baráti társaságban stb.
2016. júl. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az a gondom,hogy elég gyámoltalan vagyok,nekem nem megy az,hogy csak úgy leszólítsak egy nőt bárhol.

Egyszerűen nem merek kezdeményezni.

2016. júl. 21. 15:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét. Ez esetben javaslom a társkereső oldalt, szerintem az ember bátrabb írásban és itt bőven van választék csak vigyázz nagyon, hogy kivel állsz szóba és kit veszel komolyan.

Ha spontán nem mersz idegennel kezdeményezni, akkor esetleg baráti társaságban kérheted, hogy mutassanak be ismerősnek, szerintem ez sem gond, tőlem is kértek már hasonlót, hogy nem-e ismerek lehetséges alanyt, szerintem nincs ezzel sem gond.

2016. júl. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg olyan hobbi ahol emberekkel találkozol (főleg nőkkel). Mi érdekel? Valamilyen sport? Túra? Tanulj meg táncolni és ragadni fognak rád, minden nő táncpartnert keres. Én pl el akartam kezdeni argentin tangózni, de negyven éves nőként nehezebben találok táncpartnert, mint te, akivel huszonéves kortól felfelé bárki táncolna.

De vannak kimondottan ismerkedős rendezvények is, keress rá neten.

2016. júl. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!