Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Melyik típust választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Melyik típust választanátok?

Figyelt kérdés

Van két nő. Mindkettő kedves, aranyos, és hűséges.


1. Se nem szép, se nem túl okos, viszont nincsenek komoly elvárásai és istenként néz fel rátok és életetek végéig kiszolgál.

2. Gyönyörű, okos, tehetséges, sikeres, viszont "out of your league", ahogy az angol mondja.


Nincs átmenet a kettő között.

Én egyik se vagyok.


Csak néztem az Így jártam anyátokkalt, oké, tudom, hogy hülyeség, de ott volt egy rész, ahol azt mondták, hogy egy ideális kapcsolatban van egy vágyakozó és egy elfogadó. A vágyakozó az, akiről nem értik, mit keres az elfogadó mellett, hiszen az elfogadó sokkal jobbat is kaphatna. (Lehet szó szépségről, észről, karrierről, sikerről...) Az elfogadó nem feltétlenül bánik rosszul a vágyakozóval, de mindig nyeregben érzi magát, mert tudja, hogy a vágyakozó nála jobbat sosem fog találni - még ha be se vallja magának.

A vágyakozó, mivel tudja hogy a párja sokkal jobbat is kaphatna, igyekszik mindig teperni és bizonyítani, hogy igenis méltó a párja szeretetére, és még ha a párja nem is ad okot rá, gyakran féltékenykedik.


Szóval, inkább lennétek vágyakozók egy okos és szép nő mellett vagy elfogadók egy átlagos nő mellett?


Őszinte válaszokat várok, mindenkit felpontozok, amennyiben nem ilyesmi választ ad: "Keress egy hobbit", "Legyen életed", és "A sorozat nem a valóság"


2016. júl. 21. 15:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Kevés az infó.

Ha minden egyéb területen pont azonosat nyújtanak(pl. szex, humor, háziasság,stb.) és az megfelelő szinten van, akkor az elsőt.

2016. júl. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

MINDEN egyéb téren ugyanazt nyújtják.


1. Minden téren átlagos (külső, ész, fizetés, elvárások) de istenként néz fel rátok és életetek végéig kiszolgál.


2. Gyönyörű, okos, sikeres, tehetséges, viszont tudod, hogy nálad jobbat is kaphatna, és gyakran ő hordja a nadrágot.

2016. júl. 21. 15:47
 3/22 anonim ***** válasza:
Nem kellene választanom, mert a 2. soha nem lehetne az enyém.
2016. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg, hogy a tiéd lehetne, csak a hátad mögött jönnének az összesúgások, hogy mit keres ez a jó nő egy ilyen pasi mellett. Nem csalna meg, nem használna ki, nem "hrélne ki", cserébe viszont ő hordaná a nadrágot.
2016. júl. 21. 15:50
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Sajnos azt tapasztalom, hogy sok kisebbségi komplexusos férfinek az jön be, ha a másik istenként tekint rá, mert ha egyenlő felek lennének, akkor veszélyeztetve éreznék a kis egójukat.
2016. júl. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Azért be kell látnod, hogy nem lehet ezt így ceteris paribus mérni.

Ha mégis megpróbálod, akkor még nem nagyon lehetett csajod eddig.


A nőkben kiváltunk valamit, ami visszatükröződik majd minden mozdulatukban. A fátyolos tekintet, a bújás, az odaadó szopás, a szerelmes sms-ek, a féltékenykedés, de még a reggelikészítés, a smink felkenése is mind arról szól, ahogy érez irántad, ha érez irántad valamit.

Az, hogy egy lány ilyen megnyilvánulásai hogyan hatnak rád, teljesen egyedi lesz.

Lehet, hogy egy csúnyább lány szerelme sokkal jobban megérint, jobban passzol a te szeretetigényedhez, mint egy szebb, életrevalóbbé.

Az ilyen dolgokat nem tudod a puszta materializmusra lefordítani.


Elméletileg ugyanaz a kettő...?

Hát nem, nincs két egyforma nő.

Steril női képeket hasonlítunk össze neked. Ez nem fog semmiérdemi információt jelenteni, hidd el nekem.

2016. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5-ös én is ezt tapasztaltam.
2016. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Egy ideális kapcsolatban nincs vágyakozó meg elfogadó. Sok kapcsolatban van ilyen, de ezek nem ideálisak.

A 2.-at választanám.


"életetek végéig kiszolgál"

Nem szolgára van szükségem, hanem társra.

2016. júl. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Az még jobbik eset utolsó. Volt olyan barátom, akinek komoly kisebbségi érzése volt, ezért - ha nem is tudatosan - engem próbált lehúzni, izolálni, és korlátozni, nehogy még jobban "leelőzzem".
2016. júl. 21. 15:59
 10/22 Titusztitusz ***** válasza:
Kérdező...Lennél olyan kedves elmagyarázni mindenekelőtt azt,hogy az idézőjelbe tett angol mondat mit jelent? Sajnos egy mukkot sem tudok angolul...
2016. júl. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!