Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság miért nem akarnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért nem akarnak a huszonéves pasik komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sokat ismerek közülük, okos, értelmes, jóképű, aranyos pasik. De vhogy menekülnek a kapcsolatoktól. Előre közlik, h csak szexet akarnak a lányoktól egyelőre. Mi lehet ennek az oka? A komoly kapcsolat nem azt jelentené, hogy jövőre már összeköltözés+lagzi+gyerek kombó...Csak h nem szimplán szex legyen, hanem ismerjük meg egymást, közös programok, aztán lehet szerelem belőle...de sok pasi eleve elzárkózik..Mitől félnek?
2016. júl. 21. 21:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom milyen körökben mozogsz, de szerintem ez nem igaz. Én nem egy olyat ismerek 23-27 év között, akik barátnőt keresnének, de nem találnak, mert szerintük pedig a nők elkényeztetettek, csak a pénzt keresik. Én is huszonéves vagyok, a párom 26 éves, a mi kapcsolatunk is komoly. Velem ha közölte volna, hogy csak szexet akar valószínűleg elhajtom a fenébe.

Szerintem próbál meg más körökben ismerkedni.

2016. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, amíg megkapnak ezek a fiúk lányokat, anélkül hogy megállapodnának mellettük, addig miért ne csinálnák? Amíg bárki is bele megy velük egy-két-esetleg több éjszakás kalandba, addig jó, hogy nem fog komoly kapcsolatot keresni.
2016. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, hogy nem akarunk. Talán ha komolyabb alakokkal kezdenél ki megváltozna a véleményed erről.
2016. júl. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Mert mindig van, akitől megkapják az ingyen puncit egy kérdés után. Így kényelmes.
2016. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
54%
Egy helyes srácok jó hogy nem akar, ugrik egyik ágyból a másikba. Én viszont azt látom, hogy a visszafogottabb, átlagos srácok nagyon szeretnének komoly kapcsolatot, csak őket a lányok valamiért nem igazán veszik észre. 23/F
2016. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy akik akarnak azok a szemedben vaalószínűlg "selejtek", mert nem épp szépfiúk vagy izomtibik.
2016. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
17%

#5 és #6-al teljesen egyetértek, ugyanezt tapasztalom!

Egyetemről, lakhelyemről benne vagyok jó pár társaságba, sok embert ismerek. A helyes pasik egy csettintéssel felszednek jó pár csajt és ezt kiélvezik. 2 mondatuktól simán elájulnak. Mégis miért akarnának így komoly kapcsolatot? Kiélvezik az életet, ráérnek később komoly kapcsolatot kialakítani és teljes mértékben igazuk van. Az ilyen jellegű lányoktól mégis miért akarnának komoly kapcsolatot? Miért áldoznák fel a fiatalságukkal járó szórakozást, hogy lekössék magukat, amikor később is megtehetik?

Akik pedig nem okos, értelmes, jóképű, aranyos pasik, azok meg általában hoppon maradnak. Nem egy olyan srácot ismerek, akik tényleg őszintén szeretnének és normálisan kezelnének egy lányt, de senki rájuk sem néz. Ismerek olyat, aki hihetetlen udvarias, intelligens, csak nem adja elő magát menőnek és senkinek sem kell így. És ezek a pasik nem tudnak mit kezdeni sokszor a nők által támasztott igényekkel. Pedig tökéletesek lennének komoly kapcsolatra. Aztán 28-30 körül, ha elég jól állnak anyagilag, hirtelen észreveszik őket a csajok és tádám, családalapítás.

Őszintén szólva, sajnálom a korosztályom és alatta lévő srácokat. Egyre többen lesznek közülük megkeseredettek.

2016. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Mert pasik. Ugyanezen korosztály férfiai szeretnének.
2016. júl. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
86%

#7-es, erről órákat lehetne beszélni. Azok a srácok, akik nem kellenek senkinek, az esetek túlnyomó többségében képtelenek arra, hogy alkalmazkodjanak a környezetükhöz. Nagyon rég óta ez megy. Természetes kiválasztódás. Aki tud alkalmazkodni a környezethez, az fent marad. Aki nem, az meg nem.


Szerintem ha ezeknek az ismerőseidnek az életét ki elemeznénk, akkor nem találnánk köztük olyat, aki tényleg a tőle telhető legtöbbet megtenné azért, hogy eredményesebb, sikeresebb legyen a nőknél és úgy ámblokk az életben.


( Amúgy jelenleg én sem vagyok sikeres ilyen téren, de minden nap teszek ezért! Viszont a változáshoz idő kell és én elég szar helyzetből indultam. De ha majd esetleg ezt olvasná valaki hónapok, évek múlva, akkor nyugodtan írjon privátot és leírom, hogy honnan indultam és hová jutottam. :D )

2016. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

#9: Ezt alá is írom! :) Tényleg nem tudnak alkalmazkodni, mert akkor alkalmazkodnának az igényekhez és nem lenne ilyen gondjuk. Többségük azért akar, de nem tud. Volt 3 ismerősöm, aki full sikertelen volt, kigyúrta magát és egyből ment a csajozás. De utána nem tudtak már úgy nézni a nőkre, ahogy előtte. Pedig a gyúrás tud segíteni. Helyesebbek nem tudnak lenni, újraszocializálódni meg huszonévesen elég nehéz.

Volt egy srác, aki tényleg sok dolgot próbált. Szövegeket, ismerkedési módszereket, többféle randit, öltözködést váltott, laza volt... De nem ment szegénynek.

Igazából, ha nem tudnék alkalmazkodni és nem úgy szocializálódtam volna, ahogy, én sem tudnám, hogy mégis hogy álljak neki a dolgoknak.

2016. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!