Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak ezek a rendes lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 24 kisfarkas kérdése:

Hol vannak ezek a rendes lányok?

Figyelt kérdés

Manapság annyian befordultak,és várják az igazit közben meg elszalasztanak embereket.. Válogatnak végtelenül és belefeledkeznek abba,hogy ki kedves,őszinte és tervező tipusú fiú..

Szóval sok lány arra megy hogy helyes jóképű magas pasi legyen.


Nektek mi a véleményetek erről?

Hol vannak a rendes,kedves,apróságokat értékelő lányok akiknek nem gond ha nem épp magas vagy full extrás a pasi? És inkább,ilyen visszafogott nyugodt,őszinte és stabil érzelműek? Ti ismerek még ilyet egyáltalán?

Úgy el vagyok bizonytalanodva..

24/F



2016. júl. 25. 13:53
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
81%

Figyi, sokfajta nő van ám a világon. Az, hogy ilyenekkel sodor össze a sors, az nem feltétlen csak a nők hibája.


Én ismerek ilyet, nem is egyet, de ők világ életükben párkapcsolatban voltak.

26/F

2016. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
27%

A lányok igenis a kedves apróságoknak örülnek, csak hát kizárólag a magas, helyes pasiktól.

A nők nem hazudnak, csak elhallgatják az igazság felét.

Amikor azért rinyálnak, mert a mai férfiak nem hajlandóak elköteleződni, soha nem az összes férfire gondolnak ilyenkor, hanem kizárólag a kelendő, magas és jóképűekre, de az általánosítással könnyebb lesz a lelkük.

Ettől még ez nem tévesszen meg téged.

2016. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%

"Szóval sok lány arra megy hogy helyes jóképű magas pasi legyen."


Mert sok férfi nem arra hajt ám, hogy olyan lányt találjon, akihez vonzódik és tetszik neki... (amivel szintén nincs semmi baj)

Hagyjuk már!


Egy újabb értelmetlen kérdés...

2016. júl. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
58%
A mai emberek alapból válogatósak, tisztelet a kivételnek...
2016. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Ha ronda vagy add fel, és irány a szenvdéybetegségek vidám világa. Szegény ember kézzel nőz ahogy Rokker Zsoltti mondaná.
2016. júl. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
91%

Tudjuk, tudjuk, a nőknek a bunkó jóképű pasik kellenek, mert természetesen minden jóképű pasi bunkó, nőcsábász és tapló, és nem a kedves, aranyos, odaadó és hűséges pasik, akik egytől egyig alacsonyak és csúnyák...


Ne legyél elbizonytalanodva, neked se a kedves, megbízható, apróságot értékelő lányok kellenek, akiknek nagy az orra, kiáll a foga, van rajta 20 kg felesleg, és átnéznek rajta a helyes pasik.

2016. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
74%

Hol vannak azok a rendes fiúk, akik nem csak dugni akarnak, vagy nem csak egy nőt akarnak maguk mellé?

Hol vannak az olyanok, akik nem frusztráltak és agresszívak, ha nem jön össze a dolog?

És hol vannak azok, akik nem akarják ledugni első randin a nyelvüket a csaj torkába és nem nézik őket fapitsának, mert nem hagyják magukat megdönteni azonnal?

2016. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Jó persze olvasom itt a válaszokat,tudom rengetegen arra hajtanak hogy pénz/szexkapcsolat.

TISZTELET a kivételnek, de mégis úgy látom eddig 2 öt éves kapcsolat ment kárba,megcsaltak pedig dolgoztam nem ittam,nem voltam hülye társaságban. mindenki addig volt cuki amíg nem talált jobbat. Én egy trambulin voltam addig ugrált rajtam mindenki úgymond mig nem rugaszkodott el...

2016. júl. 25. 14:47
 9/25 anonim ***** válasza:
40%
Kihaltak. Ma már minden lánynak csak a külső számít, abból pedig a legjobbat akarják.
2016. júl. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
53%

8-as

Mindannyian trambulinok vagyunk. A kérdés csakis az, hogy elérhető-e számára magasabb trambulin is vagy sem.

Abban igazad van, hogy ritka álszentek a nők, mert valóban gond nélkül dobnak el, mint egy teli tampont, ha találnak egy magasabbat, pénzesebbet, aki, mivel új, izgalmasabb lesz. Ellenben ha ők híznak el a házasságban, nem sminkelnek, nem szőrtelenítenek, akkor mi a francot képzelünk mi, ha másfelé kacsintgatunk.

Ez csak a szokásos relatív-erkölcs, ami arról szól, hogy bármely kérdésben a nők mindig épp arra az álláspontra helyezkednek, amelyik aktuálisan nekik jó/őket igazolja.


Annyit tudok tanácsolni, hogy légy magasabban jegyzett trambulin. Ennél jelenleg nincs jobb stratégia.

2016. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!