Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan férfiak, aki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, aki nem alkalmasak komoly kapcsolatra? Milyen tipikus mondatok hangozhatnak el egy ilyen férfi szájából?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az ilyenekre: Még nem vagyok túl a régin... Nem tervezek előre, majd alakul és ehhez hasonló szövegkörnyezetekre gondolok. Köszi a választ. :)

2016. júl. 28. 13:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak. Amelyik olyasmit mond hogy "szia", vagy "hello" annal kezdhetsz gyanakodni.
2016. júl. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, nagyjából jól gondolod.
2016. júl. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az nem alkalmas, aki egy fűszálat nem tenne keresztbe érted. Aki áldozatot hoz érted bármilyen módon, az komolyan tervez, aki még csak vissza sem hív, az nem. Ez ilyen egyszerű.
2016. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan férfi aki nem alkalmas rá.

Ha nem tudsz annyit nyújtani, hogy elég legen neki, az sem a te hibád, de az sem ha ő nem tesz meg érted semmit. Szimplán elválnak útjaitok, és találtok olyat aki érdekel.

2016. júl. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
"A nőnek a konyhában a helye." "Egy nő nekem ne mondja meg mit csináljak" és stb..
2016. júl. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az itteni valaszolok 90%a szerint en nem vagyok alkalmas egy komoly kapcsolatra.
2016. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Elozo valaszolo vagyok.

Nem beszelek,csunyan a nokkel ,nem bantom oket. Egyszeruen csak imadom a noket es nem birok flortoles nelkul elni.

2016. júl. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én péndául 11 évig voltam kapcsolatban, az azért már hosszú táv szerintem. Ennek fényében nem hinném hogy aki azt vallja amit fent írtál hogy : "nem tervezek előre, majd alakul...." ne akarna komoly kapcsolatot. A vásár mindig kettőnn áll, hiába tervezel te ha a másik nem úgy áll hozzá. Ezért már én sem tervezek, majd alakul ahogy alakul.
2016. júl. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó lehet, hogy így van...de az a pasi, akivel pl, most is összefutottam...azzal jött, hogyha úgy alakul összefuthatunk ilyen esti elvagyunk és szexprogramokra, majd alakul, az szerintem nem az a kategória, ami te vagy. Pl. ő közölte, hogy nem való neki ez a dolog..hiába volt 6 éves kapcsolata is, végeredményben minden nőt megcsalt. A probléma az, hogy nem értem mire számítottal azzal, ha ezt nekem elmondja?! Pozitív képem nem lett tőle.
2016. júl. 28. 13:57
 10/12 A kérdező kommentje:
Szerintem azért ez a majd alakul valahogy, a legtöbb férfi szájából azt sugallja, hogy lesz...rom mi lesz. ha összejön jó, ha nem, úgyis jó,jön más... Számomra ez a mondat mindig ezt sugallja jószerivel...
2016. júl. 28. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!