Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tudnátok segíteni vagy tanácso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni vagy tanácsolni valamit?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nagyon jó barátság alakúlt ki, kb 2 éve. Olyan hogy engem jobban kedvel mint a barátnőit. Szeretnék többet tőle, hogy legyen a barátnőm.

1.Megéri feldúlni a barátságot azért a "talán sikerül"-ért??

2. Jó ötlet hogy szépen lassan kicsit arra próbálok játszani, hogy hátha ő is kicsit többet szeressen mint barátságot??

3. Tudnátok adni olyan ötleteket amivel szépen fokozatosan kicsit át tudnám fordítani a gondolkodását, hogy ne csak barátként gondoljon rám?? (Úgy gondolom hogy nem feltételnül barátként ragaszkodik hozzám, szóval van esély)

4. Mondjátok el amit gondoltok vagy amit úgy gondoltok, hogy szeretnétek elmondani.

20/F 20/L



2016. júl. 28. 14:09
 1/5 manó1235 ***** válasza:

Szija!

1. Szerintem 50-50 az esélye vagy jól sűül el vagy nem.

2. Ezt talán megpróbálhatod, végülis az ismerkedős rész már pipa :)

3. Én lehet megmondanám neki egyből h többet érzek iránta.

4. Én a párommal 2 évig egy osztályba jártam mielőtt összejöttünk. Már akkor is tápláltam iránta érzelmeket, de neki volt barátnője én meg nem vagyok az a kapcsolat felrúgós típus. Aztán úgy hozta a sors hogy suli után egy évvel, tavaly decemberben megkeresett. Felvetette hogy találkoznánk, persze boldogan igent mondtam mert osztályon belül is mindig elvoltunk. És a találkozón elmondtam neki h én mindig is többet éreztem iránta. Azóta együtt vagyunk. :) Az ismerkedős részt átugrottuk. :) Meg így talán jobb is, osztályon belül elég nehéz fent tartani egy párkapcsolatot, így legalább nem szól bele senki.


Én jól megfigyelném a lányt egy idő után csak feltűnik neki ,hogy te többet érzel. És ha jól fogadja akkor nyert ügyed van :) 22/L

2016. júl. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jobban kedvel teged mint a baratnoit akkor sosem lesz a pasija. Nem eri meg probalkozni ha jo baratok vagytok.
2016. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 dettó ugyan ez a szituáció. Most szeptemberbe fejeztük a sulit, 2 évig voltunk oszitársak egy OKJ-s képzésen.

#2 enyhébb utalásokkal és várással még nem lehet elcseszni. Vagy igen??

2016. júl. 28. 15:23
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Megéri. Tudod hány csajt engedtem el így? (Tabu, mert kollega, mert barát, mert zenésztárs stb...) Mindet megbántam. Jó hülye voltam.

2. ,3. Vamilyen bevezetőt érdemes csinálni, de ne húzd sokáig, hívd el randizni. Ha kapásból nemet is mond, el fog gondolkodni és másképp néz majd rád utána.


Mondom ezt úgy, hogy végülis még én sem hívtam el randizni a kolleganőmet :D


Dehát kibicnek semmi se drága.

2016. júl. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogom sokáig halogatni, nehogy lekéssek róla. 😁😁
2016. júl. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!