Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen ötletekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ötletekkel lehet feldobni, ugymond romantikussá tenni egy randit? Többi lent.

Figyelt kérdés

Üdv, van egy lány ő 20 éves én 24 vagyok. Szoktunk sétálgatni, több-kevesebb időt eltölteni egymással és néha van egy kis hétvégi faházam, ahova ki szoktunk járni. Szerintetek milyen ötletekkel lehetne feldobni, vagy ugymond romantikussá tenni egy randit? Gyertya, virág, összebujás, filmnézés, ilyenekre gondolok. Szivesen fogadom az ötleteiteket, hátha kapok némi ihletet.

Köszönöm



2016. júl. 28. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Séta, kézfogás, cumi a parton, bújás, vacsi, alvás.
2016. júl. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Együtt főztök.
2016. júl. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#1-es , cumi a parton :DDDDDDDDD

Attol fugg milyen a baratnod. De szerintem egy gyertyafenyes vacsora utan egy kis filmezes, vagy zenehallgatas mindenkinel nyero. Vagy akar este elmehettek setalni is kezenfogva stb.

2016. júl. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 gyuszko802 válasza:
Csinálsz neki egy forró, illatos fürdőt,viszel neki be egy pohár bort, addig tele rakod mécsesekkel a szobát, hogy csak az világítson, esetleg illatos gyertya. Halk romantikus zene, van sok a youtubon, több órások. Aztán jöhet a masszázs, nem kapkodva, masszázs olajjal , a lábujjától a feje búbjáig....
2016. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Karácsonyi ègősorral is lehet dekorálni ha nem szeretitek a gyertyákat pl szobát, teraszt, ház melketti fára alá plèd hűtött itallal,


Amíg alszik könyvèbe aranyos szöveggel versel kártyát rakni, èn a cigisdobozába szoktam barátomnak.


Vagy csak estère a másik kedvenc csokiját a párnájára rakni.


Ha zuhanykabin van gyertyák fürdőbe s zene amîg fürdik bebujva mellè.


Reggelit szoktam nèha úgy feldîszîteni minta egy gyerek szülinapja lenne virágok, lufi, szivecskèsen csak úgy, legelsőnèl csak ált nèzte s 5percig ölelgetett.


Vagy jègkockába lehet szînes piros kartonból sziveket kivágni s belefagyasztani, de kapni is lehet kèszen.

2016. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kb. olyasmi vagyok, mint 5-ös, csak férfiban. Régen nekem is voltak ilyen problémáim, mikor hirtelen jött egy kapcsolat én meg túl izgultam, hogy bármi eszembe jusson, ma már nincsenek ilyen gondjaim. Nagy a világom és színes, meg van pár nem átlag hobbim.
2016. aug. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!