Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert erdeklodik nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert erdeklodik nagyon keveset felolem? Nem erdeklem?

Figyelt kérdés
kb 1 honapja megismerkedtem egy lanyal egy tarskereso oldalon, elkezdtunk randizgatni, a masodik randin mar le is fekudt velem minden rendben van jol erzem magam vele es ugy latom o is. Viszont o nagyon ritkan hiv fel vagy ir. Ma eldontotttem, hogy en se irok neki varom, hogy o irjon, hat nem irt, nem is beszeltunk ma. De jovohetre mar be van tervezve egy 5 napos kis kozos kirandulas. De ha nem fog holnap se jelentkezni en lefujjom, mert ha nem keres valoszinu nem erdeklem. :(
2016. júl. 28. 23:40
 1/4 Noren1989 ***** válasza:

Sajnálom, de ez valószínű, hogy bukta. Azért várd ki a határidődet, hátha csak "elfoglalt".


26/F

2016. júl. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat ez eleg erdekes,mert altalaban a lanyok szoktak irogatni 2percenkent...

Lehet,hogy nem akar komoly kapcsolatot toled.

2016. júl. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne fújd le. Lehetséges, hogy ez hozza meg az áttörést. 5 nap elég lehet, hogy kicsit kötődjön hozzád a végére.
2016. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sem dobnám ezt rögtön a kukába. Magamból kiindulva én a kapcsolat elején szeretem, ha a pasi keres. Kicsit félénk vagyok és amíg nincs meg egy bizonyos fajta biztonságérzetem, addig egyszerűen képtelen vagyok kezdeményezni, pedig általában mindig nagyon vágyom rá, hogy beszéljek a másikkal. Persze ez is csak egy lehetőség a sok közül, nem biztos, hogy nála ez a helyzet. A kirándulást te fizetnéd egyébként, vagy közösen? Ha közösen fizetitek szerintem nem arról van szó, hogy ne érdekelnéd, mert azért ha nem is olyan hatalmas lépés ez mindenféle jött-ment alakkal csak nem tervez majdnem egy hetes kirándulást. Amúgy meg próbáld vele ezt megbeszélni, kérdezz rá. Lehet, hogy neki mások ilyen szempontból az igényei. Nem hinném, hogy leharapja a fejedet, ha megkérdezed ő miért nem szokott keresni téged.
2016. júl. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!