Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kerestek a férfiban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kerestek a férfiban? Miért éri meg nektek ismerkedni velünk? 23/F

Figyelt kérdés

Felnőtt, teljes értékű nők válasza érdekel.


Persze bárkimválaszolhat, de azért jó lenne ha jeleznéd, hogy ki, és honnan mondja. Aszerint súlyozom a kapott választ.


Köszönöm.


2016. júl. 29. 07:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálam fő szempont, hogy legyen nyitott a világra, legyenek közös témáink, vagy csak egyszerűen legyen véleménye a dolgokról. Legyen ápolt, de nem várom el, hogy többet foglalkozzon magával, mint én önmagammal...

Legyen egy alap szimpátia, és akkor biztosan nyitott leszek az ismerkedésre. Lássam rajta, hogy érdeklem, és nem csak játszani akar. Ha ezek nincsenek meg, akkor hidegen hagy az illető... :)

És előnyt jelent az udvariasság, hagyom kibontakozni, ha valaki ilyen. :) Nekem mindig imponált. Szerintem egy normális férfiban ez megvan alapból, ha nincs, akkor szerintem defektes, és nem erőltetem az ismerkedést.


20/L

2016. júl. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nőknek az a lényeg, hogy irigyeljék őket a férfi miatt. Hogy ezt mivel éred el, az már mellékes: lehetsz jóképű, lehetsz gazdag, lehetsz befolyásos, lehetsz híres.
2016. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Közös életcéljaink legyenek, akarjon később családot alapítani, ne féljen a felelősségtől,legyen hűséges. Bánjon velem egyanrangú félként, ne tőlem várja el elkényelmesedés után, hogy pótmama legyek. Lehessen bízni benne, ne csak hitegessen. Jót tudjak vele beszélgetni és szeressen.
2016. júl. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23 évesen hol vagy te férfi???
2016. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!