Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Sokáig,csak a munkámnak,és a hobbijaimnak éltem.. annyira nem volt fontos szerepe az életemben a szerelemnek,a család,és a barátok betöltötték ezt az űrt... de 27 éves fejjel,nem hogy barátnőm nincsen,de első randiig se jutok el mostanában,pedig sose volt gondom a csajozással. barna hajú vagyok,barna szemű,sportos testalkatú. divatosan öltözöm,adok a külsőmre.. és a belső részét nézve,vicces laza srácnak mondanám magam,aki szívesen ismerkedik új emberekkel.. ehhez képest mintha félnének tőlem a lányok,sokszor azt érzem.. kiábrándító az egész. nem késtem le persze semmiről,de a legtöbb korombeli ismerős,már boldog családban él a párjával.. én meg nem találok senkit,mert vagy még élni akar,vagy mert nem passzolunk. voltam netes oldalakon is ismerkedni,de az meg esélytelen,kapásból egy lányra 10 csávó jut,ahogy megnéztem,akkor majd pont velem kezd el ismerkedni. meg valahogy azt látom a mai nők válogatnak nagyon,nem is biztos,hogy komolyat keresnek csak azt mondják mindenkinek,közben meg csak laza kapcsolatot keresnek,és nem akarják elkötelezni magukat... zalában lakom,erre felé elég nagyképűek a nők.. bár lehet ez nem hely kérdése..
2016. júl. 29. 08:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
#1 szerintem Zala is épp eléggé messze van. :)
2016. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
mi a problémád első válaszoló? aki nem a kérdésre válaszol,az menjen vissza legózni,mert agyatok látom nincs a kérdésre.
2016. júl. 29. 09:11
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Én tegnap próbáltam, de hiányzik egy csomó darab, pedig egy holdkompnak még az összeállítási tervét is megtaláltam, a repülőmnek pl egyszerűen eltűntek a szárnyai. :(
2016. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyesmit nem szabad erőltetni.Legyél nyitott,barátkozós és be fogod vonzani azt a csajt,aki éppen kell az életedbe.Jah meg még a plusszok:Legyél érdekes személyiség,tehát valamiben tűnj ki,pl humor vagy mittomén.Legyél határozott,legyenek céljaid,amikért küzdesz.Tudatosíts magadban,hogy milyen nőt keress,milyen tulajdonságai legyenek,hogy nézzen ki stb.És előbb utóbb be vonzod az életedbe.
2016. júl. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
eddig is voltak céljaim,terveim.. Már eleve ez az ismerkedés is egy vicc,én legyek talpra esett,határozott,céltudatos meg még 100 szempontnak feleljek meg.. de a lánynak nem kell persze ennyit bizonyítani.. ez a baj,hogy mindegyiket le kell nyűgözni,olyan nőket is aki mondjuk hülyébb,mint egy férfi,már bocsánat.. miért nem elég annyi,hogy valaki kedves,normális? értelmes,és mondjuk még a külseje se vészes?? miért kell 500 szempontnak megfelelni? Az érzelmeknek kell szólni minden emberi kapcsolatról,legyen szó szerelemről,barátságról stb... ehhez képest sokan úgy mérik ezt,hogy valaki minél életrevalóbb,minél sikeresebb annál jobb ember,mint mondjuk aki kevésbé érdekes személyiség... ez marhaság! csak a mai modern felfogású emberek nyelték be ezt a szöveget,hogy aki sikeres,meg minden az jobb ember,mint a másik.
2016. júl. 29. 09:49
 6/20 anonim ***** válasza:
52%
27 éves korodig nem érdekelt a párkapcsolat, most pedig #7 hozzászolásodban jaj de nagyon tudod osztani az észt. Azt hiszem #1-nek van igaza.
2016. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem kötelező ám mondenkinek szapoorodni. Úgy beszélsz, mintha bárki is elvárná tőled hogy legyen barátnőd, különben ejnye bejnye lesz. Pedig valójában mindenki leszarja. És neked is vannak elvárásaid, köztük valószínűleg olyanok is, amit valaki nem is tud befolyásolni, de érdekes módon ilyen dolgokról elfelejtesz említést tenni. :)
2016. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
A másik... Ha az poén volt hogy "menj vissza legózni" akkor valószűnűleg csak te tartod magad vicces srácnak... persze alaptalanul.
2016. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ezek szerint velem van a baj,és a világ úgy jó ahogy van. remek ;) köszi még egyszer.
2016. júl. 29. 11:19
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne hallgass az ide író életképtelen idiótákra. Azért nehéz párt találni mert a nők ostobák és felszínesek. A netes ismerkedést pedig hagyd a fenébe egy időpazarlás az egész.
2016. júl. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!