Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy hátrány csajozásnál ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány csajozásnál ha nincs jogsim? 25F

Figyelt kérdés
Tudom persze, nem alapkövetelmény, de szerintem kicsit megdobná az esélyeimet ha lenne autóm. Szerintetek?

2016. júl. 29. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem sincs,de ha annyira zavar,akkor ott a taxi.
2016. júl. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ezen múlna a dolog. Soha egyetlen alkalommal sem kérdeztem meg az illetőt az első randin, hogy "Van autód?".


Hallgass rám egyébként és a saját érdekedben tanulj meg vezetni. Nem a nők miatt, hanem a munka miatt. Sokkal könnyebben kapsz munkát, ha van B kategóriás jogosítványod. Sok tanfolyamhoz is kötelező már.

2016. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azért tartom cikinek, mert manapság mar boldog-boldogtalannak van, az utolsó gettólakó is legalább ladával jár.
2016. júl. 29. 12:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Budapesten szerintem nem oszt nem szoroz, BKK-val pillanatok alatt bármikor bárhova el lehet menni, szinte felesleges oda kocsi. Vidéken, pláne, ha különböző településen laktok, akkor jelenthet problémát buszozgatni, meg vonatozni.
2016. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben letenném a jogsit, de nem a lányok miatt.
2016. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát nálam biztos nem lenne hátrány, nekem sincs, mert ahogy élek, kb. fölösleges lenne, ott a tömegközlekedés.
2016. júl. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Ebben a korban már saját kocsit is elvárnak, nemhogy jogsit.
2016. júl. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem nincs jogsim és nagyon jól teljesítek a nőknél számok alapján is


Szerintem akinek vannak egyéb tulajdonságai, az nem szorul rá a jogsira csajozásban. Picit segíthet, de vannak a jogsinál ezerszer fontosabb külső és belső tulajdonságok is, amik sokkal jobban segítenek a csajoknál


23/F

2016. júl. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ. Pesten laksz? Akkor kb fölösleges.

"Vidéken" laksz? AKkor tuti megcsinálnám, de nem a csajozás miatt, hanem úgy általában hogy legyen. (Munka, kirándulás, bevásárlás, sürgős esetek, stb, ezer dologhoz nagyon hasznos egy jogsi/autó)

2016. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!