Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova menjunk? Mit csinaljunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova menjunk? Mit csinaljunk?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Azert ide rakom fel a kerdesem,mert miota megszuletett a kisfiunk kicsit elhidegultunk egymastol a parommal.

Arra gondoltam "randizhatnank"

Holnapra beszerveztem a Mamat gyerekvigyazoba.szoval van egy egesz napunk.

Mit csinalhatnank?

Ha itthon beszelgetni probalunk altalaban kissebb vita van belole.a gyerek korul vannak dolgok amikben nem ertunk eggyet.

Ezeket is jo lenne vegre megbeszelni.nyugodtan.es kozben esetleg jol is erezni magunkat.

Furdos dolgok kilove a havim miatt.

Mozi szinten,beszelgetni is szeretnenk.es parom nem szeret penzt kolteni,tehat valami nem tul draga program kellene.

Valami tipp?barmi.

Elore is koszonom.


2016. júl. 29. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire fogsz tetszeni a válaszom, de én azt mondom, hogy a gyerekek körüli problémákat ne most beszéljétek meg.

Végre van egy szabad estétek, illetve napotok együtt, ne a problémákról és a vitát kiváltó dolgokról szóljon a dolog.


Menjetek el egy kávézóba, vízpartra, csináljátok azt, amit még a családalapítás előtt csináltatok. Érezzétek jól magatokat!

2016. júl. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hova valósiak vagytok?
2016. júl. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Forróságot mondanak, úgyhogy strandra! :D

Jó kis lángosozás el ne maradjon :)

2016. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Am a balcsi ma pisimeleg volt már, szóval frissítő hatása nem lesz semmi, de azért még hűsebb, mint a levegő :D
2016. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

azt tudom, h hova ne menj: óceánba ne menj, mert megérzik a cápák a vérszagot :D


egy közeli nagyvárosba pl. szétnézni, esetleg vmi állatkert, vadaspark sose rossz.


Előző pedig tutira végigolvasta a kérdésedet. :DDDD

2016. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Vegul a Mami rabeszelt,hogy hagyjuk nala a picit ejjelre....igy nem baj a mleg,mert este setalhatunk a varosban,elotte pedig elmegyunk pizzazni,sutizni.

Ugy izgulok mintha az elso randink lenne :D

Amugy Gyoriek vagyunk.

2016. júl. 30. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!