Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én most hányadik vagyok vajon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én most hányadik vagyok vajon?

Figyelt kérdés

Pár napja randiztunk. Spontán volt, nagyon jól éreztem magam Vele. Alig akart hazamenni. Másnap írt, hogy a barátaival egy belvárosi sörözőben van, van-e kedvem találkozni ott? Elmentem végül. Minden rendben ment, amíg megtudtam,hogy egy lány átverte és most ez nagyon rosszul esik neki. Persze, kellemetlen szitu volt, mert ezt az információt valahogy nem akartam hallani. Aznap este hazakísért, sokat beszélgettünk, tanácsot adtam Neki, mi legyen azzal a lánnyal, hogyan tudja magát túltenni ezen a dolgon.

Tegnap addig beszélgettünk, míg a végén feljött hozzám és itt aludt. Azt mondta, élete legjobb éjszakája volt, én is így éreztem. Végig ölelt, puszilt, bújt, alig aludtunk. Reggel nem akart hazamenni, de muszáj volt, mert 3 napos kanbulira hivatalos.

Ma nem jelentkezett, valószínű a buli miatt... és most nem tudom. Megbeszéltük ugyan, hogy folytatása lesz, de én nem igazán akarom, hogy én csak egy pótlék legyek azután a csaj után. Bár azt mondta, hogy az éjszaka annyira jól érezte magát, hogy új alapokra helyeződtek nála a dolgok, de félek, hogy én csak mindig a második leszek...


2016. júl. 29. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem várd meg mig o keres most :) es ha keres semmi aggodnivalod nincs.
2016. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen nők meg is érdemlik, hogy beléjük ürítsenek. Új alapok, persze. :D Eszednél vagy? Megdugott aztán viszlát.
2016. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lefekudtel vele??
2016. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, Tőletek sem vártam jobbat, kettes és hármas...
2016. júl. 29. 22:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha keres, akkor még akármi lehet, ha nem, akkor tényleg csak szex volt, bocsi
2016. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ha volt szex,nem lesz folytatás,azt borítékolom.


Ha annyi történt,amit leírtál,akkor te egy mindent túlbonyolítós,“hogy kéne a faszögből helikoptert csinálni“ nő vagy.

Miert lennél mâsodik,mert volt egy előtted egy nője,aki átverte?????

2016. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Micsoda alkesz egy pasi.


Azt se tudja mit akar, de szex az kell neki. Ne keresd, add magad nehezebben, ha tartós kapcsolatot akarsz tőle.


Taliztatok egyszer, második randira inni hív, más csajról nyavajog, te meg még le is fekszel vele.


Melyik lovestory kezdődik így?


Én a helyedben rosszul érezném magam, hogy ilyen buta, naiv, könnyen kapható vagyok. Hány éves vagy?

2016. júl. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Bármit mondhatsz rá, de nem iszik alkoholt.
2016. júl. 29. 23:14
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kérdeztünk valamit. meghágott?
2016. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Blade Bone ***** válasza:
#9 :D
2016. júl. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!