Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jól sikerült találkozó után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sikerült találkozó után miért nem keres?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy sráccal, tényleg nagyon jól sikerült. Én hívtam el, így nem akarom a második találkozót is én kezdeményezni.


Arra is gondoltam, hogy esetleg kerekperec rákérdezek, hogy mi a baj. Barátnője nincs, de van egy-két elképzelésem, hogy miért nem akarhat találkozni.


Akárhogy fogalmazgatom magamban, mindenhogy tök idiótán hangzik, pedig csak a felesleges agyalástól és játszmázástól akarom megkímélni magam.


2016. júl. 29. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Az első sorokban már ott a válasz a kèrdèsedre

Te hívsz el egy fiút randira?

Ez komoly?

Nem akarod megkèrni a kezèt(?):DD

Hova süllyedünk...

Keress másik pasit ès lehetőleg ő hívjon el mert valószìnűleg az elsőnek nem jössz be ès csak elment hogy legyen egy "jó" estèje..Olyan szekèr után sose fuss ami nem vesz fel..

2016. júl. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Várjál és ha nem történik semmi, akkor keress mást.


Egyébként nem ördögtől való az, ha egy lány hívja el a fiút randira. Sőt, nyugodtan rákérdezhetsz ha beszélsz vele, hogy hogy érezte magát és mikor lesz a folytatás.

2016. júl. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően én is csak egy jó estét akartam, mert unatkoztam. Másrészt az elmúlt két évben külföldön voltam, így az itthoni ismeretségeim kikoptak. Szeretnék újra építeni egy ismerősi kört, nem értem mi a baj azzal ha én hívok el valakit.
2016. júl. 29. 23:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy tudom, hogy jól érezte magát, mert mondta meg látszott, érződött rajta. Testbeszéde, gesztusai, a kérdései és éppen ezért furcsa, hogy nem lép.
2016. júl. 29. 23:05
 5/6 anonim válasza:
Mondtam neked, hogy ennyi volt nem?! :D Keress másikat én már nem leszek a tiéd.. :D
2016. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hívj randira engem, lehet nagyobb sikerrel jársz :)
2016. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!