Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csinálja ezt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem? Vagy én képzelek sokat a dolgokba?

Figyelt kérdés

Először is:köszönöm,hogy el olvasod!!!!!

Van egy üzletem,amiben én dolgozom.És van egy törzsvendégem akivel nem tudok mit kezdeni.

Minden nap bejár hozzám reggeli,kávé,ebéd.egy nap többször is jön.Sokat szoktunk beszélgetni,nagyon aranyos,kedves velem.megtetszett.Napi szinten mennek a flörtök,beszologatasok és nagyon sokat beszélgetünk.sokszor elkapom,hogy néz.ha vannak nálam az elmúlt pár napban nem jön át addig míg itt vannak.és itt jön a csavar.....azt tudtam,h van párja.de az egyik kollegaja benyögte,h van gyereke is,amit azóta ő is elmondott.el szeretném engedni,de nem megy!Szerintetek miért csinálja ezt velem????mit akar,mire megy ki ez az egesz?adjatok tanácsot mihez kezdjek?el szeretnem engedni,de nem megy!azt nem mondhatom,h ne jöjjön!


2016. júl. 30. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most akkor van kapcsolata és gyereke is? Helyette ne legyél felelős. Csak magad miatt!


23/F

2016. júl. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Épp ezt nem értem az egészben!ott a gyerek,család!akkor miert csinálja ezt velem????
2016. júl. 30. 10:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jó reggelt! :-D
2016. júl. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a Föld nevű bolygón kedves idegen.


Populációnkban gyakori eset, hogy a férfinek nevezett egyed megunja a női egyed fizikai kinézetét, új testi impulzusokra vágyik ekkor más női egyedeknek tesz ajánlatot.

A női egyed ekkor eldönti morális értéke szerint , hogy az ajánlat tévő egyeddel nemi kontextusba lép vagy sem.

2016. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
*értéke helyett értékrendje
2016. júl. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Tanacstalan vagyok!ha tovább folytatom a játékot rosszabb lesz nekem ezzel tisztába vagyok!de valamiert azt érzem szükségem van rá!igy meg pasival nem jártam mint ahogy most vagyok vele!
2016. júl. 30. 10:47
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

De mondd mar el,mit csinál veled????

Néz meg bókol? Úristen!

Teljesen mindegy,mit akar!!!!!!

Párja,gyermeke van. Tehát családja!

A beszólogatásokra nem reagálsz,finoman ,találóan tudtára adod,hogy nem vagy rá vevő,a flörtökbe nem mész bele!

Te csinálod saját magad!

2016. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Most olvasom a #6 kommentedet!

Megválaszoltad,kell,vigyed!

A sorssal,ami rád vár,gondolom tisztában vagy! És ezt is te csinálod saját magad...

Van,aki belemegy egy családossal,van,aki nem. Te eldöntötted,melyik tábort erősíted.

2016. júl. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt semmi köztetek csak bók meg ilyenek ? Ennyitől elment az eszed ? Gratulálok.

De két dologba gondolj bele. Ha te lennél a párja helyében neked hogy esne egy harmadik fél ? Lehet a pasi csak extra szexet akar de a párja ha megtudja elmegy. Szétversz egy családot.


A másik verzió. Ha téged választ. Szerinted meddig ? Míg nem jön egy új. Ha elhagyná érted a családot téged is elhagyhat bárkiért.

Ilyenekbe gondolj bele.

Egyedül álló pasikkal kezdj.

2016. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem állsz meg neki te úgyis talál helyetted is mást...
2016. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!