Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lemaradtam az áhított igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemaradtam az áhított igazi jó pasiról pedig akart engem Nen tom lesz-e még ilyen lehetőségem az életben Hol találok hozzá hasonló férfiakat?

Figyelt kérdés

Fú, nagyon kivagyok

Mindig is egy igazán jó pasit akartam, aki jól néz ki, sikeres, csajmánes, hogy irigykedjenek rám

Volt már helyes barátom, de sosem olyan igazi, aki odalenne értem, hű lenne, és akivel maximálisan elégedett vagyok

Sose egy olyan, aki igazán nagyon sikeres, a tenyerén hordoz mint legdrágbb kincsét

Pedig van ilyen

Vannak ilyen férfiak, és vannak ilyen szerencsés nőik

És most tudtam meg, nekem is lehetett volna

Elszalasztottam

Nagyon kivagyok

4-5 éve, egy egyetemista srác csapta nekem a szelet egy kis nyüzüge, nyomi, ízlésficamos lurkó

Nem volt teljesen reménytelen eset, vagy ronda, no de nem is volt jó pasi

Picit futólag haverkodtunk, fel akart szedni, de esélytelen volt

Undi volt a frizurája, ben tetszett a ruházkodása

Meg amúgy is

És aztán egy ideig még halványan tartottuk a kapcsolatot, összejött egy hozzá illő lánnyal

Ő se volt reménytelenül ronda,de nen is valami szép

Ő is nagyon ízléstelenül ruházkodott, kis gizda csaj

Aztán megszakadt a kapcsolat, de ma újra láttam őket, köpni nyelni nem tudtam

Kezdjük a barinőjével, beérett az évek alatt

Most sem egy bomba nő, de azért nem rossz, van benne valami méltóságteljes

A ruházkodása most sem a legjobb, de valahogy átjön hogy jó nő a felszín alatt

Van valami kisugárzása, ez hülyén fog hangzani, de olyan,amilyét mindig is akartam

Valami ellenállhatatlan báj

Ilyet akartam, hogy abszolút minden férfire hassak

Így is vonzom a tekinteteket, de ez a kisugárzás bennem valamiért nincs meg, pedig pótolhatatlan kincs egy nőben, kulcsfontosságú előny szerintem

Honnan van meg ebben a lányban?????

Aztán a lényeg. A kis egyetemistából, a lökedékből IGAZI FÉRFI lett

Basszus, össze kellett volna jönnöm vele, szépen olyanná vált volna, mint amilyét mindig is akartam, mert most olya

Jól is néz ki

Sikeres is

És olyan aranyosan viselkedik a barátnőjével

Pedig évek óta együtt vannak

Basszus basszus basszus

Ekkora baklövés

De nem akarom, hogy hideget-meleget írjatok :P Rossz véleményt meg lehet tartani, vagy finoman közölni!! Köszöntem!!


2016. júl. 30. 20:35
 1/9 Blade Bone ***** válasza:
Hát már nem tudsz mit tenni. :) De egy jó tanácsot adnék, egyszer még egy lány mondta nekem. Úgy szólt, hogy ne egy másik ember komolysága, érettsége varázsoljon el bennünket, mivel egy kapcsolatot meg kell élni, nem jó ha csak úgy az ölünkbe hullik a jó, mert nem fogjuk tudni értékelni. Ezért együtt kell megérni és együtt kell felnőtté válni. Így lesz tökéletes. :)
2016. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt kapod amit érdemelsz,ez elég finom volt?

Találhatsz ilyen pasikat,de nem fogsz kelleni nekik.

2016. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem szoktam bunkó lenni, és nem szoktam akarattal ledöngölni másokat...

DE

melletted kedves kérdező, az a hétköznapi, ronda srác sose vált volna álompasivá.

Attól tudott álompasivá válni, hogy egy olyan lány volt mellette, aki akkor is szépnek és különlegesnek látta őt, amikor fizikailag nem volt az. Mert nem a sikeresség, nem a jó külső és nem a tökéletesség érdekelte, hanem ami ezalatt (egy emberi élet során oly sokszor változó) felszín alatt ott volt akkor is ebben a srácban.


És amit te mégsem vettél észre, és ha most találkozol egy hasonló sráccal, akkor sem veszed észre...


Az a srác az őszinte szeretettől/szerelemtől, a belé vetett hittől, a NEKI, és nem az álompasinak szóló érzelmektől kaphatott szárnyakat, és válhatott azzá, aki ma.


És jól látod, azok az emberek, akik nem a sikerességet és a külsőt keresik a másikban, többnyire tényleg olyan utolérhetetlen belső bájjal és kisugárzással rendelkeznek, mint a barátnője, még akkor is, ha fizikailag nem szépek.


Számodra mindig elérhetetlenek maradnak az i

2016. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

...az igazán jó pasik addig a napig, amíg ilyen felszínes szempontok alapján minősítesz másokat.

Csakis olyan emberek figyelnek majd fel rád, akik hasonlóan csak a sikeres, extra embereket tartják magukhoz méltónak, és amúgy egoista, érzékelten, önimádó barmok, habár jóképű, sikeres félisteneknek tűnnek.


Belőlük alakulnak ki az önimádó ecsethajkirály-plázacica duók, akik előbb-utóbb eldobják egymást, mert képtelenek mély érzésekre.


Szeretettel kívánom, hogy kapj észbe, és ne akarj közéjük tartozni!

2016. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gáz vagy kérdező :D

Hogy irigykedjenek rád... és? az miért jó? :D

Meg ütöd egymással a "paramétereket" , vagy csajmágnes, de legyen hű hozzád lol :D

Inkább gyere le a földre, mert nagyon el vagy szállva magadtól, ahogy becsméreled a srác régen milyen volt, a csaját..

Te talán tökéletes vagy, vagy mire van ekkora arcod?

Meg most attól még hogy valaki sikeres, az mitől jobb a szerelemben? ...

Na mindegy.. reménytelen eset vagy :D

2016. júl. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Figyelj,akkor nem tetszett a srác, azóta kikupálódott, de erre sokan mások is képesek. Lehet te is pl gimis korodban nyomibb voltál a jelenhez képest,nem? :D


Szerintem jól tetted, hogy nem jöttél vele össze,mert általában mire kikupálódik egy pasi egy nő mellett,már képes jobb nőkért is versenybe szállni és pattintja a nőt, aki kikupálta :D


A lényeg, hogy mindig hozzádillővel legyél együtt,lelkileg,külsőleg és minden más tényezőt figyelembe véve.

2016. aug. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 De a barátnőjét se pattintotta le. :(
2016. aug. 1. 17:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Csodás! Azért kell neked férfi, hogy irigykedjenek rád, mint ha valami dísznek vagy tárgynak használnád. A másik dolog meg ahogy írtál arról a srácról, eléggé kib..ta a biztosítékot. Az viszont tetszett, hogy írtad: ízlésficamos, bizonyára az lehetett, ha téged próbált meg felszedni annak idején.
2016. aug. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ne aggodj, nem maradtal le semmirol, ha melyebben megismert volna, olyan messzire szaladt volna toled, mint ide irak :)
2016. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!