Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akadok el mindig ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadok el mindig ismerkedés közben?

Figyelt kérdés
Amikor valakivel randizgatok, az első pár találkozás általában nagyon jól szokott sikerülni, mivel szinte nem tudunk egymásról semmit, viszont úgy 4., 5. randin sokszor van kínos csönd, már nem tudom, miről kérdezzem, miről beszélgessek az illetővel, mivel az "alap" kérdéseken addigra már túlestünk és sose tudom, hogyan tovább, pedig ennek pont fordítva kéne lennie. 21/L
2016. júl. 30. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Közhely, de szerintem nem jó emberekkel ismerkedsz.

Arról nem tudunk kérdezni, aki nem érdekel.

Amikor valaki megmozgatja a fantáziánkat, annak isszuk a szavait :)

2016. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

jajj, én régen ugyanígy voltam.. csak én fiú vagyok..

én is sokszor futok össze csendes lányokkal, téma az sose volt gond nálam, de amúgy legtöbb lányt képes voltam szóra bírni, majdnem hogy be nem állt a szájuk utána, ha nem jut eszedbe semmi, akkor mindig próbálj valamit kérdezni, és abból elég könnyű tovább vinni a beszélgetést :) 21F

2016. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És érintések, csók, szex, mikortól vannak, vagy 4-5 randiig semmi? O.o
2016. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csók szokott lenni, de a kommunikációban nem sokat segít.
2016. júl. 30. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet akkor már igazából nem olyan beszélgetősebb randikat kéne, hanem csak ugy elmennétek valahova, pl mozi vagy ilyesmi, vagy fel egymáshoz...

Vagy ennyi idő után már általában egy pár szoktak lenni a felek, vagy nem tudom.

2016. júl. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én nem akarok olyan párt, akivel nem érzem úgy, hogy 100%-osan megnyílhatok neki és mindenről beszélhetek vele.
2016. júl. 30. 22:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor csak nekem van igazam :)

1. voltam.

2016. júl. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem vagytok egymás számára se érdekesek, se vonzóak
2016. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezért kell aktív programot szerevezni: kerékpározás, bowling, ... ahol ki tudjátok beszélni a játékot, vagy bármi mást, és még jól is érzed magad. 28/f
2016. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!