Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy ha valaki (nem én) 12...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ha valaki (nem én) 12 évesen szerlemes lesz es osszejon egy lannyal abbol lehet hazassag?

Figyelt kérdés

#fiú #lány #párkapcsolat #azertnemirokekezetetmerttelonvagyok
2016. júl. 31. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mármint 12 évesen házasság? :D
2016. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jaj dehogy hanem ha felnonek
2016. júl. 31. 00:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, kicsi az esélye, de ha később megint összejönnek lehet. 12 évesen még sok dolog vár hidd el, lesz akivel majd tényleg házasságot akarsz! :)
2016. júl. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat én arra gondoltam hogy 20-30 évig nehéz tartani a kapcsolatot és azért nem
2016. júl. 31. 00:28
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Indiában igen
2016. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Végül is bármi lehetséges, de azért azt beláthatjuk, hogy 12 éves fejjel az ember minden, csak nem kiforrott személyiség, és az olyan fogalmak pontos ismerete is messze áll tőle, mint szerelem, hűség, tisztelet vagy feltétlen elfogadás. Szerintem mondanom sem kell, mennyi esélyt látok a dologra.

#1 voltam.

2016. júl. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Te egy telefon vagy? (kulcsszavak)
2016. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Áhh, reggel van és félre olvastam :D Mind1.


Amúgy nem valószínű. Egyetlen olyan esetről hallottam, hogy 14 évesen összejött egy fiú meg lány és később össze is házasodtak és azóta is boldogok elvileg. Hogy ennek mennyi a valóságalapja azt nem tudom, mert nem ismerem őket :D Ha azt mondom, hogy 0,00001% esély van rá, akkor elkezdesz végre olyan dolgokkal foglalkozni, amivel kéne olyan idősen, amilyen idős vagy? (Gondolom 12) Nem kéne még ilyeneken gondolkodnod.


Most kéne be linkelni ide a "A 12 évesek a szerelmet keresík, míg a 22 évesek pokemonokra vadásznak" képet :D

2016. júl. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély, de pont most jön az életük legizgalmasabb/legeseménydúsabb időszaka, ami sok dolgot eldönt. Nekem van olyan ismerősöm, aki 13 évesen találkozott és jött össze a későbbi férjével, 40 felé közelítenek, jó párost alkotnak, szóval ha nem is általános, de előfordul.
2016. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én keresztszüleim még oviban jöttek össze. Nagyon cuki a sztori (szerintem, de én ugye elfogult vagyok): keeresztapum egy évvel idősebb, és vegyes csoportos ovi volt. Amikor először meglátta keresztanyumat, odament az óvónénihez, és közölte vele, hogy az új kislány lesz a felesége. Idén ünnepelték a 40. házassági évfordulójukat.

Szóval kérdező, bármi lehet belőle. Tündérmesék igenis léteznek :)

2016. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!