Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen erotikus tartalmú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erotikus tartalmú, kettős jelentésű mondatokat, szavakat lehet mondani, írni egy lánynak, aki tetszik?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon szeretem az agresszív kiscicákat, kedvencem a hegyi puma. Mondd csak cica, van gazdád?
2016. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beléd akarok hatolni, mélyen és szenvedélyesen...
2016. aug. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

bla bla


- Én is elég édesszájú vagyok. Minden nap megkívánom a friss gyümölcsöt. :-) Nem viccelek, minden jöhet ami formás és kerek szilva, dinnye hmm.

Most épp finom őszibarackot eszem. Imádom ha jó érett és és dús levet ereszt, egyszerre felfalnék egy csomót belőle. Még a tányért is tisztára nyaldosom, mint egy kutyus.


De megnyugtatlak, nem vagyok telhetetlen azért, mert ha itt lennél magam tenném be neked a pici szádba egyenként és néznélek közben. :)



De pl. ha ügyes vagy, szubliminális üzenetekkel tarkíthatod az egyébként teljesen hétköznapi témákat is.

Pl.


"Elég sikamlós volt a helyzet de én meggyőztem a Ferit, hogy nyugodtan rám bízhatja magát, megoldom. És mivel van benne gyakorlatom tudtam, hogy hogy teljes mértékben ki tudom elégíteni az igényeket. Úgy is lett, persze erre Feri hálából kéjelgett egy sort nekem, szokás szerint. :D


"Miután nagy nehezen behatoltam a lakásba, felállítottam a merev fadeszkát amin épp dolgozom és pont az ágyon hevert. Nem akartam beleülni, mint a múltkor.":D

2016. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!