Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik, észrevettétek ezt már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, észrevettétek ezt már?

Figyelt kérdés

Sok pasival beszélgetek a munkahelyen, és rendre sokkal fiatalabbnak gondolnak, mint ahány éves vagyok.

Így elkezdtem velük egy kis tippelős játékot játszani, mivel én azért jobban ismerem a lányokat, mint ők.


Az a nagy helyzet, hogy akiket a pasik fincsi huszasoknak gondoltak, azok a "kiélt, leharcolt", harmincas anyukák, és akiket ők tippeltek harmincas MILF-nek, azok többnyire már elmúltak 40 évesek. A huszonévesek és a harmincasok közt (jellemzően 35 alattiak) nem láttak különbséget, akár van gyerek, akár nincs.

De volt olyan, aki magas, vékony, és jövőre nyugdíjba vonuló kolléganőre is azt mondta, hogy "formás negyvenes, bevállalnám".


Mikor a lányokkal tippelgettünk, akkor érdekes módon ezt nem vettem észre. Vagy nagyjából jól lőtték be, ki mennyi idős, milyen korosztály, vagy még idősebbnek is gondoltak pár pasit (jellemzően az elhanyagolt, pocakos típusból.)


Szóval innentől, ha valaki jön azzal, hogy neki nem kell egy lepukkant, szétszült 30 éves anyuka, már csak vigyorgok az orrom alatt, hogy dehogynem... csak te őt 20 éves szinglinek gondolod. ;)



2016. aug. 3. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne lepukkant egy 30 éves nö?

Szexuálisan meg 40 után vannak a csúcson:)

2016. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Nem vettük észre.
2016. aug. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Itt azt vedd észre, hogy kellhet az a szétszült anyuka, ha tetszetősen néz ki, dugni, de párkapcsolattal már nehéz dolga lenne, mert nem minden férfi akarja más gyerekét terelgetni. Tízből nyolc garantálom szívesen belógat harmincas, negyvenesnsk, csak kívánatos legyen.
2016. aug. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noren1989 ***** válasza:

Mert az meg sem fordul a fejedben, hogy mi tudjuk, h ki milyen idős, csak kaptok egy BÓKOT?


Jééézusisten. A nők a korukra, meg a kinézetükre a legérzékenyebbek. Mi ezt tudjuk.


De am, nem , nem vettük észre.


26/F

2016. aug. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem hülye vagy. Simán meg lehet tippelni bárki korát. Még azét is aki fiatalnak tűnik 5 méterről. Csak közel kell hozzá menni, beszélgetni vele és egyből látszik hogy hány éves.
2016. aug. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

Én sem vettem észre. Ritka kivételekkel pár év eltolódással meg tudom tippelni ki mennyi idős.

Te valami speciális munkahelyen dolgozhatsz...

36/F

2016. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Inkább mondok pár évvel kevesebbet mint amit gondolok. Kevesebbre nem annyira rágnak be mint, ha véletlen többre sikerül.
2016. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!