Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk mi a véleményetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mi a véleményetek egy lányról akinek még 20 évesen nem volt barátja? Ez mit mond nektek?

Figyelt kérdés

Érdekelne egy ilyen lány ,úgy értem,hogy van valami "hódítási" vágy,hogy ti legyetek neki az első? Barátnőmtől mindig kérdezgeti és utal rá a fiú akivel ismerkedik,hogy még nem volt neki barátja stb. és érdekelne ,hogy miért. :)

Szerénykének tartanátok?



2016. aug. 4. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Lányoknál ez teljesen normális.

Csak fiúk esetében utal kisebb elmebajra...


(sarcasm off)

2016. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

attól függ mi az ok...

lehet ettől még a világ r1b4nc4 is! de lehet becsületes szerény lány is...


23F

2016. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Hát érdekes, hogy az általam ismert 20 körüli lányok 90%-nak volt/van barátja, míg a 20 körüli fiúk 50%-nak nem volt még semmi.
2016. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
3-as pont ugyan ezt látom. Nők egy szűkebb férfi csoportot használnak. Egy csomó srácot kizárnak ebből a körből. 50 százalék férfire jut az a 90 százalék nő. Abban a 10 százalék nőben vannak a dagibbak akiknek ugye nem túl jók az esélyeik. A maradék 50 százalék férfiban van minden, dagi, átlagos stb. csak velük nem nagyon foglalkoznak, mert ugye elég nekik a jó pasikkal foglalkozni meg néhány átlagossal. Persze ez csak 20 év körül igaz. Később már vegyülnek a dolgok.
2016. aug. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Semmi... Nekem se volt 23 éves létemre, szóval nyilván megértem, hogy van valami oka.
2016. aug. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Középiskolai osztályom egyharmada volt fiú és kétharmada lány. Srácok közül néhánynak volt csak köze nőhöz vagy esetleg többhöz míg a lányokból csak a három, négy legdagibbnak nem volt senkije. Tőbbiből volt olyan aki már a tizedik srácon is túl volt.
2016. aug. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szergej55 ***** válasza:
86%
Nekem semmit, nincs hódítási vágyam, az a háborúban kell.
2016. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Igazából ez sok mindentől függ, mert ha csak zárkózottabb introvertáltabb a lány, szerényebb, az nekem nagyon vonzó, de pl egy oylan, akinek irreális elvárásai vannak, vár az "igazira" (ami nem is létezik) és ezért mindenkit pattint, na az olyan pl nem szimpatikus.

Mondjuk nekem pozitívum lenne, ha az első lennék egy lánynak (egynek már voltam mondjuk XD )


#3 #4 #6 meg jól látja, ez sajnos tényleg így van, hogy míg a nők egy nagyon kevés kivétellel mindig benne vannak a "körforgásban" ,addig a pasiknál csak egy kis töredék rész van "összeforgatva" a lányokkal, a maradék nagyrész meg csak vegetál.

2016. aug. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen ismerősöm. 20 éves lány, nagyon jó is néz ki, okos is csak nagyon félénk és ezt a félénkséget úgy váltja ki, hogy keménykedik. Egy időben azt hitte hajtok rá és akkor mindog ütögetett csúfolt stb. Szal gyerekesen viselkedett. Nincs erről rossz véleményem, szerintem ha valaki elnyeri a szívét az ilyen lánynak, akkor az nagyon szerencsés lesz.
2016. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éves lány létemre egyedülálló vagyok, és még soha nem is volt senkim. Nem azért, mert olyan csúnya lennék, tetszeni szoktam a fiúknak/férfiaknak (az utcán is tapasztalom "nagy szerencsémre"). Nálam ez azért alakult így, mert nagyon visszahúzódó, félénk, introvertált vagyok, és nehezen is bízom meg az emberekben (na meg önmagamban). Ismerkedni persze szoktam, bár elsősorban neten, és eddig abszolút nem tapasztaltam, hogy bármelyik srácnál gondot okozott volna, hogy nem volt még senkim.
2016. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!