Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti melyiket választanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket választanátok a helyembe és miért?

Figyelt kérdés

Van két lány.


Az első 18 éves, átlagos, egyszerű, rendes. Még éretlen, de korrigálható lassan. Nem minden téren ért meg. Vannak dolgok/helyzetek, amikhez (még) nincs meg a megfelelő intelligenciája, de ez a korának tudható be. Szóval ez majd idővel változna.


A második 25 éves, dögös, ugyancsak rendes. Megértő, értelmes. A korának köszönhetően tudja, hogy mire van szüksége egy pasinak. És itt nem (csak) a szexre gondolok, sőt. Tudja, hogyan kell támogatni egy pasit stb. Főként erre célzom.


Nehéz kérdés, de a lényeget beleírtam. +kérdés jöhet.


A helyemben melyiket választanátok? 20 vagyok.


Tehát ha ti most 20 évesek lennétek az első vagy a második csaj lenne a nyerő?


2016. aug. 7. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Ugye magad sem hiszed el, hogy a 25 éves jócaj majd foglalkozik veled? Ha igen akkor örömmel meghívlak, hoyg szavazz a pártomra az "Önökért Vagyunk Párt"-ra. Ígéreteink: hárommillió új munkahely, évi 12%-os javulás, adócsökkentés, 1000 km új autópálya, korrupció visszaszorítása, minden magyarnak 200 ezres netto fizu.
2016. aug. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Először is igen, annál próbálkozz, akinél van esélyed. :D Ha pedig mindkettőnek bejössz, akkor amelyik közelebb áll az értelmi szintedhez, és ugyanazt várjátok el egy kapcsolattól. De én sosem értettem ezeket a kérdéseket. Az ember érzi, hogy valakit el tudna-e képzelni párjaként vagy sem, főleg ha van két "jelölt", akik sokban különböznek egymástól.


L/22

2016. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

De engem az érdekel, h ebben az esetben TI melyiket választanátok.

2016. aug. 7. 18:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A kettes válaszoló vagyok, és a másodikat választanám.
2016. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!