Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért veszik személyes sértésn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért veszik személyes sértésnek az emberek (nemtōl függetlenül) ha egy magyar lány szívesebben ismerkedik külföldiekkel illetve más rasszba tartozó fiúkkal/férfiakkal mint egy hazaival?

Figyelt kérdés

És rögtön támadják emiatt,ez miért ennyire ellenszenves?

20/N


2016. aug. 7. 21:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
na vajon miért?
2016. aug. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Noren1989 ***** válasza:
37%

Ahogy a propaganda is mondja: "Támogassuk a hazait!"


Másfelől jómagam is rasszista vagyok kissé, szóval maradjunk annyiba, hogy ha lehet ne tudjak arról, hogy a csajomba fekadákó is megfordult.

26/F

2016. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Ezt én sem értem az ellenkező nemnél. Inkább ismerkedek egy ázsiai lánnyal, mint egy magyarral, mert utóbbiak ezerszer felszínesebbek tudnak lenni.


28/F

2016. aug. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
Te nem veszed sértésnek, ha egy olyan csoporttal szemben negatív előítéletei vannak valakinek, aminek te is tagja vagy?
2016. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
4-es vagyok, amúgy ez nem baj, amíg nem azt mondod, hogy egyáltalán nem ismerkedsz magyarral, és nem is érdekel valaki, ha magyar. De az már gondolom, érthető, hogy miért baj.
2016. aug. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
48%

Mert nem akarjuk, hogy a jelenlegi magyar nemzet etnikai ÉS kulturális öröksége azzal vesszen el a következő évszázadokban, hogy a magyar nemzet fiai és lányai nem magyar nemzetiségű emberekkel szaporodnak.


Ilyen egyszerű, akármilyen egyszerűnek is tűnik a dolog. Bocs, hogy nem csak magunkra gondolunk, hanem szélesebb körben a népünkre is.


22/L

2016. aug. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

Mondjuk mert tömény rasszizmus, és egyúttal egyértelmű üzenet, hogy "aki magyar és/vagy fehér, az rosszabb, alsórendű, és szóba se jöhet." Mivel gondolom akikkel beszélsz, többnyire fehér magyarok, így ostoba is vagy, ha ezt nyíltan vállalod.

Ha fehér vagy és magyar, akkor komoly identitászavarra utal. Pl. hogy te nem szeretsz az lenni.

2016. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Ők tehetnek róla, hogy nem akarunk velük ismerkedni, bárhol, még egy szórakozóhelyen is illedelmesebbek a külföldiek, mint a magyar fiúk. Úgy tapasztaltam, hogy itthon a legtöbb fiú/férfi azt hiszi, hogy őt megilleti, hogy legyen nője. Persze én nem zárom ki, hogy magyarokkal ismerkedjek, csak elég sok ilyen tapasztalatom volt. De tisztelet a kivételnek, és, ha nem akarjátok, hogy elvegyenek minket tőletek a külföldiek, akkor kicsit udvarisabbnak és férfiasabbnak kéne lenni. Persze majd kapom a válaszokat, hogy csak a tehetősebb külföldiek pénzére hajtok, de nem erről van szó.
2016. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%
Utolsóval teljesen egyet értek! Saját tapasztalatom is ez
2016. aug. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%

Engem alapvetően nem zavar, ha az illető megtudja indokolni a dolgot. Ismerek olyan lányt, akiről évek óta tudom, hogy anime fan, tud japánul, ismeri a japán kultúrát és hasonlók. Nála megértem, hogy miért jön össze ázsiaiakkal. De az esetek többségében erről szó sincs... Jó pár lánnyal találkoztam, aki semmi érvet nem tudott mondani, hogy miért más nemzetiségűekkel vagy rasszúakkal akar összejönni. Nos, az ilyenekről mégis mit mondjanak az emberek?

Vannak, aki a színes bőrűeket szeretik a nagyobb péniszméret miatt. Az ilyeneket a többség a felszínesség miatt ítéli el, mert csak a szex számít nekik. Engem ez nem zavar, ha valakinek ez jön be, hajrá! De tény, hogy köztük meg egy olyat sem láttam, akivel 2 szónál többet lehetne beszélgetni.

Sokan a sztereotípiákat hozzák fel, mint pár előttem szóló. Az ilyeneket sem tudom hova tenni. Rengeteg normális magyar van és rengeteg bunkó külföldi. Az ilyen lányokat nem igazán tudom komolyan venni. Ha a magyar férfiakról szóló előítéletes közhelyek állnak, akkor a magyar nőkről szólók is? Ja, hogy azok már tééényleg előítéletek...


Amit személy szerint látok, sok nő lát ugródeszkát a külföldiekben. Tény, hogy a nyugatiaknál jobb az átlagkereset és az életszínvonal, ami eléggé csábító. Valahogy a külföldiek után érdeklődő csajoknál elég ritkán látom, hogy a választott párjuk kis keresetű vagy keletebbi országból származik. Szinte mindig olyan nyugati srácokat látok, akik utazgatnak és jó anyagi hátterűek. Vagy ti ismertek olyan lányt, akinek bejönnek az ukrán átlagkeresetű férfiak? :D

2016. aug. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!