Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire korai/vagy nem korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire korai/vagy nem korai egy 30- vagy épp pár évvel feletti férfinál, ha már a harmadik, negyedik randi végén ágyba akar vinni?

Figyelt kérdés

Hirtelen a filmes jelenetek jutnak eszembe erről, ami még talán a második randiig sem megy el, de már az ágyban fekszenek egymás mellett, és ugyanez a korosztály, és olyankor elgondolkozom, hogy ez a valóságban mennyire van jelen?

30 felett igy zajlanak a randik?

Mert az az igazság hogy elég régen randiztam, és nagyon cikin érzem magam hogy ezt egyáltalán meg kell kérdezzem.

Semmiképpen nem szeretném ha már megtörténne, mert nem akarom hogy azt higyje, hogy könnyen kapható vagyok, ugyanakkor nyilván hónapokig sem akarom húzni a dolgot.

De mégis, annyira nem tudom, mégis hogyan kell randizni egy 30-as férfival...

Mit gondoltok?



2016. aug. 8. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Én már 30+ korosztály vagyok és ha a 2. 3. randi után nem fekszünk le egymással akkor semmi értelmét nem látom a további találkozásnak, mert akkor nem működik köztünk a vonzalom. Nő vagyok. A kapcsolat milyenségét nem az dönti el nálam hanyadik randi után fekszünk le, mert van akivel első randi után elfogadható, van akivel meg találkozhatnék én 200x akkor se feküdnék le vele.
2016. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Az nem korai már.
2016. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%

Én is 30 feletti vagyok, de ha első 4 randin a lányka az ágyban akar kikötni, akkor nem lesz folytatása a dolognak. Sőt dolog se lesz.


F

2016. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Egyaltalan nem korai, feleselges hetekig huzni, jobb ha az elejen kiderul, h van e szexualis osszhang.


30

2016. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Annyira korai, amennyire korainak érzed.

A dologgal az a baj, hogy manapság már nem felnőttek, hanem nagyra nőtt gyerekek randiznak. 30 környékén (bár szerintem már 20 évesen is), egy ember legyen már képes eldönteni, hogy leakar e feküdni valakivel vagy nem. Van amelyik 30-as pasi egyből szexet akar, van, aki később.

2016. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

A vicces, hogy ebben a korban a nők un. stabil pasi után néznek és ilyenkor úgy gondolják, akkor járnak el a legjobban, ha eljátszák a nemvagyokmárolyan-t és elkezdik szivatni a férfiakat, értelmetlenül, hetekig, hónapokig meg akarják váratni a kiszemelt a férfit, mert ettől - úgy gondolják - majd többet érnek.


Én is belefutottam már ebbe, nem is egyszer, de amint tisztázuk, hogy pont nem a fajta férfi vagyok, akivel ily módon lehet szórakozni, mert különben én balra el, hirtelen megváltozik a hozzáállás és máris nem gond lefeküdni velem egy-két alkalom után. Mint ahogy eddig sem volt az, teszem hozzá, még mielőtt ezt a buta színjáték el nem kezdték.

2016. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%

Na igen, ha korán lefekszel a pasival, meg van a véleménye és lelép. Nem fekszel le, csak halogatod mert korai, akkor lelép és olyat keres aki azonnal ledobja a bugyit.

Vagyis, nagy valósággal, mind két esetben lelép. Na jó, előtte még párszor megfektet.

2016. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%

"Vagyis, nagy valósággal, mind két esetben lelép."


Hát hadd ne mi legyünk már azért hibásak, mert nektek mindig ugyanaz a pár férfi kell, akiről pontosan lehet tudni, hogy az első dugás után köddé válnak.

2016. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én is ugyanazt tapasztaltam eddig mint amit irt az utolsó előtti...

Volt aki szabályosan próbára tett ezzel (nem viccelek!), miszerint megadt a lehetőséget hogy lefeküdjünk a negyedik találka után, de én egyáltalán nem éreztem itt az idejét és finom visszautasitottam az ajánlatot.

Utána elmondta, hogy nyugodjak meg, ő sem tette volna meg, csupán próbára akart tenni.

Köpni nyelni nem tudtam.. :))

2016. aug. 9. 11:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Wow, milyen pasikkal randizol? o.O
2016. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!