Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ferfiak/Nok velemeny? (Bovebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak/Nok velemeny? (Bovebben lent! )

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy fiuval mar volt tali is, de nemir soha ram mindig en irok ra.1x irt ram akkor is azert, mert unatkozott..Ki probaltam aztis hogy nemirok ra, de aznap akkor nemis beszeltunk. Nemis erdeklem ot igazan akkor ha nem keres? Mert elmondasa szerint bejovok neki de nekem nemigy jon le hogy ha en nemirok akkor nemis keres. Segitsetek legyszives.

2016. aug. 10. 08:54
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki tetszik, felkeltette az érdeklődésem, akkor keresem a társaságát. Ilyen egyszerű. Bejössz neki? Elég érdekesen mutatja ki. Lehet, hogy több vasat tart a tűzben. Mindenképp mondd el neki, hogy neked ez rosszul esik és ha nem szeretne tőled semmit, mondja el.
2016. aug. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt,ment a zold kez.Igen erre enis gondoltam hogy lehet massal is ismerkedik..megprobalok vele errol beszelni.:/
2016. aug. 10. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Vagy nem érdekled, vagy csak látott egy filmet, amiben hallotta az X napos szabályt, miszerint a nő sokkal érdeklődőbbé válik, ha nem keresi. :D
2016. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem ismered még a srácot annyira, mi meg egyáltalán nem, szóval max találgatni lehet.

Pl. vannak, akiknek ez a netes kapcsolattartás, irogatás (a napi irogatásból felteszem, hogy favebook, az ilyesmire meg külön igaz tud lenni ez a dolog) idegen, és egyszerûen sok idô számukra, amíg szó szerint kiszenvednek magukból egy normális üzenetet. Az ilyen emberek számára már az is rengetegnel tûnik, hogy naponta többször írogattok egymásnak, és fel se merül bennük, hogy ez neked esetleg kevésnek tûnnik.


A másik esélyes lehetôség az, hogy mëg nem tudtad teljesen meggyôzni arról, hogy te kellesz neki, még hezitál, és nem játssza közben meg magát.


Ha téged érdekel a srác, akkor próbáld meg te is jobban felkelteni az érdeklôdését, találkozzatok minél többet személyesen, és azokon próbáld meg meggyôzni arról, hogy te mennyire egy gamgasztikus lány vagy. Ne az irogatásra helyezd a fô hangsúlyt, mert vannak olyan emberek, akiknek ez az irogatás dolog inkább nyûg - és lehet, hogy ô is ilyen.

2016. aug. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Ha küldesz képet, akkor megmondom hogy bejössz-e neki:)
2016. aug. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3.ik valaszolo igazad lehet, de ha nemgyoztem meg annyira akkor miert nem mondja? Nemtudom hogy gyozhetnem meg ennel is jobban en irok ra, talin is en kezdemenyeztem de nemnagyon hagyta azt se. Es nem egesznap beszelunk.lehet feleslegesen irogatunk egymasnak.Koszonom a valaszokat ment a zold kez:)
2016. aug. 10. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!