Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ajánlana valaki jó randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlana valaki jó randi programot Pesten?

Figyelt kérdés
Ez lesz a második randink olyan program kellene ami nem ilyen ücsörgős ,de nem is hegymászás :D valahol a kettő között és közben lehet beszélgetni. Első randin sétáltunk meg fagyiztunk a parkban. 23 évesek vagyunk.

2016. aug. 17. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Szólok az informatika osztálynak, hogy írjanak nektek egy jó programot.
2016. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Állatkert.

Gellért-hegyet meg lehet mászni nyugodtan, az csak a formája miatt (hirtelen emelkedik) nevezik hegynek, valójában domb 😃 mondjuk Budán van, az is igaz... :/ :P

2016. aug. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Állatkert, kiállítás, libegő.
2016. aug. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Agyhalott! Rohadt nehéz kitalálni egy programot!
2016. aug. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
100%

Ha egyedi akarsz lenni, szabadulós játék. Azt tuti nem felejti el :D

Bár előtte nem árt kipuhatolózni, hogy vevő-e az ilyesmire.

2016. aug. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Szabadulos jatek szerintem nem jo második randira.:D

Bár en is nagyon szeretem. Ott nem igazan ismered meg a másikat. Mert a végen te kiszabaduldulsz ot meg othagyod túsznak.


Állatkert, billiard, vásárlás, (pl venni akarsz egy pulcsit. S ezzel az indokkal végéig nézhetik a plazat)

En lusta vagyok mint az állat. Nálam a második randi a főzés + film + szex.

Mivel elegge visszautasithatlan, ha azt mondod, te csinálod a világ legjobb mákos guba/tiramisu/brownie akármi csak süti legyen. Aztán megnéztek egy olyan filmet amit látnia kell. (Nekem van személyes kedvencem de ezt max csak privibe)

Amikor meg ott van, akkor meg meg kell mutatod mennyire jo masszőr vagy. Abból vagy összejön a szex vagy nem, de eleg közel kerulhetsz hozza. S meg ha nem is történik meg, de a lany érezni, fogja a szexuális feszültséget, ami garantálja a következő par randit.

2016. aug. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem a séta valamelyik hídnál este.

Amúgy, leginkább azt szeretem, ha nálam vagyunk, főzök valamit, dumálunk iszogatva a konyhában aztán szex. :)

#6-os: tetszett! :)

2016. aug. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudok sütni mert cukrász vagyok :D:D de nem Pesten lakom sajnos, 30 percre vonattal. Azt nem írta 5-6 hogy nők vagyoktok vagy férfiak? :D
2016. aug. 19. 20:52
 9/10 A kérdező kommentje:
6-7**
2016. aug. 19. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
7-es: no 32
2016. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!